Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak a molett vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak a molett vagy a vékony csajok jönnek be inkább?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 18:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
400 kilóig szoba se jöhet.
2010. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
3%
szeretem ha oda hajtok rá lyukat ahova akarok!
2010. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%
A dagadt csajokon bárhol hajtogathasz pinát, de a soványabb csajok szűkebbek és általában nem tágulnak ki, de persze mindig van kivétel. Nekem volt már mindegyikhez szerencsém, de a vékonyak jobban bejönnek.
2010. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%

Melyik pasiknak?

Ugye érzed te is hogy ez hülye kérdés. Ahány ember annyi ízlés.

A csajoknak a tojásos lecsó vagy a rántott hús jön be jobban?

2010. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb az arany középút. Se nem túl sovány, se nem kövér. (Pont azok a lányok, akiknek kicsit nagyobb has vagy vastagabb comb miatt, az a mániájuk, hogy kövérek.)
2010. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
a nem túl vékony és nem túl súlyos nők Az se jó ha csont és bőr valaki és nem lehet rajta fogni semmit..
2010. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Attol fugg milyen a hozzaallasod....milyen a szemelyiseged. Egy koverebb csajnak tobbet kell mutatni a szemelyisegebol es ennek kell lennie a fo fegyverenek az ellenkezo nemmel szemben....en voltam kover es most vekony sportos csaj avgyok....azokelott az eszemmel....most a kulsommel hoditok. De szep arcom van...ez sem volt mellekes.:)

Azt hittem koveren, vagyis molletten nem allhatok szoba jo pasikkal..lejebb tettem ertehtoen a mercet....aztan most hogy kellek igazan jo pasiknak is...hat most meg rajottem hogy ezek a tipikus szepfiuk nekem soha nem tetszettek.....Vekony jo alaku csajokon egybol megakad a pasik szeme, egy molett csajnak tobbet kell bizonyitania. De ha egyszer talalsz avlakit aki igazan szeret akkor tokmindegy hogy megbamuljae a noket...fogadd el a tested, elvezd a szexet ne a hurkakkal foglalkozz csak azzal hogy egy istenno vagy!En elhitettem magammal megszerettem magam koveren es egyre tobbet jartam el otthonrol, elkezdtem mozogni es eszrevetlenul valtoztam meg. A ferfiaknak nem a vekony nem a kover nok hanem A MAGABIZTOS, JO KIALLASU csajok kellenek, akikben avn egy kis titokzatossag. Az elonyos testreszeket meg hangsulyozni kell....mellbedobas:) 21L

2010. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

18:51es válaszoló: fúú hallod ez a megfogalmazás..eszméletlen és méghozzá mennyire igaz,minden lánynak ilyen felfogás kéne!!

15/ L

2010. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
csak a vékony csajok
2010. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%
Hallod ahogy olvasgatom itt a kérdéseket mostanában van olyan is, akinek teljesen mindegy csak kék legyen és három méter magas.
2010. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!