Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akar az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexandrabea kérdése:

Szerintetek mit akar az exem?

Figyelt kérdés
Olaszorszàgba èlek anyukàmmal 16 èves làny vagyok, kicsit fura sztori tudom de nagyon megkèrlek hogy ne szóljatok le. A làbom megkellett műtsèk ìgy 6 hònapig mankòra kerültem,mèg soha nem voltam szerelmes , de itt megismerkedtem egy fiúval aki 27 èves ... tudom nagy a korkulombseg de szerelmes lettem belè. 5 hònapot voltunk eggyütt ès egyszer csak ùgy döntött hogy szakít . Utolsó szava az volt hogy èn tènylen szerettelek ès szeretlek de èn most egy màs utat vàlasztok, remèlem egyszer majd megèrtesz. Haza ment Magyarorszàgra 2 hónapot vidsza jött ès ìrt hogy menjek ki az ajtò elè. Röviden aztmondta hogy kell vàrjak 1 fèl èvet ès utànna minden jò fog lenni de nem kell tudja most senki hogy beszèlünk, aztmondta hogy a csalàdjànak is beakar mutatni. Elhittem hogy szeret mèg..de alig ir ès amikor ìr csak szia micsi? Ennyi. Nem lakik messze tolem ìgy majdnem mindig làtom. Mèg volna mit mesèljek de màr igy is tùl hosszùra sikerült. Nagyon szèpen kèrek mindenkit ne ìtèljetek el hogy egy 27 èves fiùval voltam de az első nagy szerelmem, màr 3 hònapja nem vagyunk eggyütt ès mèg mindig fàj . Ès nem tudom mit akar most.
2014. okt. 28. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:

ez egy igen jó kérdés.



Valószínű vannak gondjai, amiről nem tudsz, de szeretne veled kapcsolatot.

2014. okt. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy van felesége és lehet gyerekei is.
2014. okt. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs felesège se gyermeke...mielőtt össze jöttunk volna szomszèdok voltunk , a baràtnőjèvel lakott de ő szakìtott a lànnyal ès a szüleihez költözott akik nem laknak messze tolem.
2014. okt. 28. 00:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerinted? 27 éves szakított veled haza ment M.O-ra ott is meg kúrt valakit most fél éven keresztül mást fog aztán jössz megint te
2014. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!