Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak azért nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért nem akar velem járni, mert nincs Iphone 5s-em?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki már 3 éve nagyon bejön. Már annyira oda voltam érte, hogy ráírtam és úgy döntöttem elmondom neki, hagy legyek már túl rajta. Amúgy osztálytársam.. Megírtam neki, hogy nagyon tetszik, és azt mondta, hogy szép vagyok és bejövök neki. Már nagyon örültem a fejemnek, de aztán azt mondta, hogy nem akar velem járni, mert nincs Iphone 5s-em! Iphone 4s-em van.. Most akkor vegyek egy 5s-t? Vagy ilyenkor mi van? Mit kell csinálni? Hagyjam a fenébe? Kérlek, adjatok tanácsot, mert tényleg nagyon tetszik a srác. Köszönöm előre is!

17/L



2014. okt. 27. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdés kamu. :DDD
2014. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ennyire hülye vagy 17 éves létedre?
2014. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdés kamu, de jó gondolat, mert lassan már ez lesz:DD
2014. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen ócska telefonnal ne csodálkozz rajta. Ráadásul egy másik ócskán gondolkozol. Most már iPhone6 kell, különben soha nem fogsz járni senkivel, csak apáddal a boltba.
2014. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még, ha egy hétéves írta volna ki, akkor azt mondom, hogy TALÁN igaz, de így csak kamu lehet. :)
2014. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5? Az már elég proli... Most már 6 nak kéne hogy legyen egy lánynak...
2014. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!