Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség!? Kevés az időm. Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség!? Kevés az időm. Már csak kevés hiányzik.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy srác az osztályból aki már elég rég óta bejön. Nagyon jóba vagyunk, annyira, hogy a diákok és még a tanárok is ezzel szekálnak. Kb. a fél osztály bele van zúgva a fiúba, és mivel én jóba vagyok vele kicsit ki lettem szórítva az osztályközösségből. Elöszőr a srácnak a legjobb lány barátja lettem majd a legjobb barátja. Én biztos,hogy nem fogok kezdeményezni ez lány szabály, és eddig még ő se lépett, pedig tényleg már csak egy nagyon pici hiányzik, hogy megszerezzen. Tudom, hogy mi egymásnak azt mondjuk, hogy mi csak barátok vagyunk, de szerintem ő is és én is tudjuk hogy többet érzünk egymás iránt. Egy nagyobb bökkenő van, kb. egy hónapja szakított vele a barátnője (aki nem a mi sulinkba jar) és talán ez lehet az oka annak, hogy még nem lépett. Én tudom, hogy csak várnom kéne, de nem bírok. 8.-os vagyok, mindjárt elballagunk és valószínűleg más suliba megyünk, és nagyon kevés időnk van. Nem akarom elveszíteni. Kérlek segítssetek!!!!

2014. okt. 28. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
monnd el nekiiii !!!! én is szerelmet vallottam 2 éve annak a srácnak akibe beleszerettem. azóta is együtt vagyunk :D ez egy hülye szabály :D ha "tökösebb" a csaj akkor most miért ne
2014. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudnál esetleg egy másik tanácsot adni tartaléknak, ha nem merem elmondani!?😊
2014. okt. 28. 11:13
 3/5 CptTomato ***** válasza:
47%
Tartalék tanács... ne mondd el neki... találj mást aki tetszik...
2014. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azzal egyetértek, hogy nem kell neki elmondani, de nem tudom elfelejteni, hidd el. Főleg úgy, hogy minden látom.
2014. okt. 28. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy lány szabály...

Ha kell akkor szedd össze magadat és beszélj vele, lehet, hogy az idők végezetéig várhatnál. Nem a középkorban élünk, lehet, hogy a srác sem tudja, hogy járni akarnál vele, úgyhogy nyissál felé.

21L

2014. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!