Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha tetszik egy lány, megpróbál...

Ha tetszik egy lány, megpróbáljátok megcsókolni akkor is, ha még hivatalosan nem randiztok, csak ugy jön ki hogy kettesben vagytok, vagy ezt csak akkor illik, amikor már "rendesen" randizunk és ugy vagyunk kettesben?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak randin szokás csókolózni? Ha kettesben vagy a csajjal miért ne csókolhatnád meg!? Mit jelent nálad a "rendes" randi?
2014. szept. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de azért válaszolok.

Én mindig engedtem a csókot a hivatalos "3 randi után lehet csók" előtt is, volt, hogy első talin is. De mindig féltem, hogy a srác csak kihasznál, vagy azt hiszi, hogy könnyűvérű vagyok. A többi lány is így van, csak van aki ezért inkább nem is engedi a csókot. Én kockáztatok mert úgy vagyok vele, hogy ha ki akar használni úgyis ki fog, csóknál többet meg először úgysem engedek. :)

2014. szept. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj de szerintem ez a hivatalos randi kivárás elég nagy töketlenségre utal. Az nem árt ha a csaj érzi, hogy alakul köztetek valami vagyis nem éri teljes meglepetésként ha letámadod, de kérelmet nem akarsz benyújtani?
2014. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen és hasonló kérdéseket feltevőknek:

- amikor úgy érzed, hogy jó az alkalom (kettesben vagytok - és nem egy stadionban, tele osztályteremben, stb. történik)

- ha a másik fél is nyitott feléd,

- jó esetben találkozik a tekintetek,

- 'érzed', hogy ő is benne lenne, szeretné.

2016. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!