Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert érzem úgy mindenkit meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KukacHarcos kérdése:

Miert érzem úgy mindenkit meg akarok d*gni?!

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és én mindig úgy érzem ha egy lány áll elöttem el kell képzeljem milyen lehet mesztelenül vagy milyen lenne lefeküdni vele. De sajnos minden hol igy vagyok iskolában is minden lányt meg tanárokat is ugy érzem meg kéne d*gnom. Másik is hogy a nemiszervem állandoan csak ugy magátol feláll a nagy semmitől, hozzá sem érek meg semmi... Sokszor kínos mikor orán ülok es feláll és ott össze kell csuknom a labam meg probálom lenyomni meg stb... Ez most egy betegség?

2014. szept. 15. 03:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hormonok.


Minden más csak ennek ragozása. De te magad is pontosan tudod 16 évesen, hogy nem betegség.

2014. szept. 15. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy 16 éves haverom se ilyen es nagyon sok van ...
2014. szept. 15. 03:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen voltam nyugi.Most is ilyen vagyok,csak ritkábban. 18/F :) csak kanos vagy.verd ki
2014. szept. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az baj, ha én sosem éreztem ilyet?


18/F

2014. szept. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nazgu Lord válasza:
Nyugi nekem is mindig felall
2014. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ebben a korban ez teljesen természetes dolog hidd el! Ha már azt érzed, hogy nagyon kanos vagy, szimplán verd ki és utána jobb lesz ;)
2014. szept. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez a világ legtermészetesebb dolga. Az evolúció ezt hagyta örökül a férfiembernek. Nyugi. Idővel majd csillapodik, csak kicsit nehéz ezt kivárni.
2014. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!