Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ellentmondásos, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ellentmondásos, hogy a képeimet kevesen lájkolják, pedig sokan ismernek, sok lány szerint pedig kifejezetten helyes vagyok. Van ezek között összefüggés?

Figyelt kérdés
Emberileg unszimpatikus lennék?

2014. okt. 28. 23:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ez a fajta vagyok. Abszolúte nem is érdekel már az a hányadék ami ott megy.Nem is osztok már meg semmit mert a sok nyomi annyira egyedi, hogy éngem majmolnak.Nem nagyképűségből, de ezekből kifolyólag tudom, hogy az ismerőseim nagy része irigy rám az egyediségem miatt, mind külsőleg, mind belsőleg. Éppenséggel én ezért nem vagyok lájkolva.
2014. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Nekem is ezt mondták, hogy ez is közrejátszhat benne, egyet értek én is.
2014. okt. 31. 19:11
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor ehhez tartsd magad és légy büszke! Ne szégyelld aki vagy!
2014. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!