Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az, aki kezet emelne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki kezet emelne a szeremére fiúk?

Figyelt kérdés
Csak, ha ő is megüt? Ha jogosan tette akkor is? Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Szerintetek a visszaütés mennyire a gyengeség jele?

2014. okt. 29. 01:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%
Aki megüt, az visszakapja, nincs ebben semmi bonyolult. Ha rájövök, hogy akaratlanul megbántottam és ezzel okot adtam, az más, akkor elfogadom, mert én is reagáltam már le szóbeli agressziót fizikálisan (bár ez nem zárja ki, hogy hirtelen felindulásból visszaüssek) Épp ezért szándékosan provokálni nem fogom, mert tudom, milyen érzés az, ha problémám van vele, azt nyíltan megmondom. De az alapelv az, hogy akit én nem bántok az ne bántson engem, aki engem bánt, azt én is bántani fogom.
2014. okt. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Mégha jogosan ütne meg,akkor sem ütnék vissza.
2014. okt. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én már találkoztam olyan nővel aki teljes mértékben visszaélt azzal h ő nő és nem szabad megütni. Olyan stilusbam adta elő magát meg viselkedett h szivem szerint megtapostam vola a fejét.. de mivel nem bántok nőket ezért csak szivesen végignéztem volna ahogy ezt valaki más megteszi
2014. okt. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%
# 13: Leköpni le lehet... c(:
2014. okt. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14 ott a pont. Ötletet adtál :D
2014. okt. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Még àltalános iskolában csináltam hogy ha megütött egy csaj, akkor megfogtam a mellét. Sajnos gyorsabban tanulnak mint Pavlov kutyája, szóval hamar leszoktak róla. :)
2014. okt. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
En mar kezet emeltem a "szerelmemre". A legtiszteletlenebb, hipokratabb es manipulativ szemely volt akit ismertem es en a szivembol hittem neki es probaltam segiteni a viselkedesen. De oly sokszor tullepte a hatart hogy nem volt ahopgy maskepp megtanitsam tiszteltre. De oly komplikalt a dolog hogy lehetetlen felvazolni itt.
2014. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
szerintem aki lány/nőt szándékosan megver az egyáltalán nem tekinthető embernek..
2014. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 Lehet valakit véletlenül megverni? :)
2014. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A szerelmemre semmilyen körülmények között nem emelnék kezet.
2015. aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!