Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsáltanátok a pasitoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsáltanátok a pasitoknak ha kezet emelne rátok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ebben a helyzetben szerencsére, de sosem tudhatom, hogy valaha képes lesz-e megütni engem ...

Ha benneteket megütne a párotok szakitanátok vele ?

Én annyira imádom a barátomat h ha ezt tenné velem akkor se tudnám dobni... tudom h utána ö is nagyon bánná...


2009. máj. 5. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

egész biztosan szakítanék, ha semmi indoka nem lenne rá, csak h bántson.

ha hisztiznék és őrültségeket akarnék csinálni, és úgy teszi, hogy észhez térítsen, akkor talán el tudnám fogadni.

más esetben nem

de abba is gondolj bele, ha egyszer megüt, már nem biztos h fogod tudni annyira szeretni, vagy meg fogsz bízni benne.

2009. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiféleképp nem hagynám annyiban a dolgot, viszont, hogy kidobnám-e nem hiszem, de ilyen nem fordulhatna elő az én párom nem emelne kezet egy nőre sem, pláne nem rám...
2009. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ő... Ha megütne, kidobnám, szerintem..., bár nem fordult még elő velem ilyen szerencsére. De ha csak úgy birkozunk, akkor előfordulhat, h kicsit fáj, de nem akarattal üt meg.
2009. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Voltam már ebben a helyzetben:(

Én nagyon szerettem a srácot,és miután megütött haragudtam rá,de megbánta,és én ugyanugy szerettem akkor is,mintha nem bántott volna!

De tanultam belőle!

Mostmár fontolgatnék egy két dolgot!

De szerencsre a mostani párom nem bántana!:)

2009. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha engem megütne én elgondolkoznék rajta...szerintem ez eléggé szituáció függő...bár a megbocsátás után se tudnám végleg elfelejteni:)
2009. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen, szakítanék vele mindenképpen.
2009. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2009. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ..szerintem van olyan helyzet,hogy megérdemelném.Pl ha agressziv lennék én is a másikkal,mert hogy én nő vagyok,és jogom van hozzá,hiszen nincs testi fölénbyem,utána nem csodálkoznék ha én is kapnék egy nyakast.. de ha teszem azt egy veszekedés alkalmával pofozna fel,úgy,hogy én nem rontok neki,nem vagyok agresszyív,akkor elhagynám szerintem..bennem nagy töréts okozna
2009. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én biztos hogy szakítanék vele. volt már a barátommal olyan veszekedés, ahol indokolatlanul hisztiztem, kiabáltam és verekedtem, de mégis inkább szóval próbált lenyugtatni, és nem azzal h megüt. nekem megbocsáthatatlan lenne ha megütne egy fiú.
2009. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Soha nem bocsátanám meg.Nemhogy megbocsátani , de szóba sem állnék ilyennel ...

(Talán akkor ha olyan szitu lenne mint mikor bartha zsolt megütötte a zsófit xD megérdemelte sztem xD)

2009. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!