Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testképzavarom lenne?

Figyelt kérdés

Elég sovány vagyok, egész pontosan 165 centiméterhez 46-47 kiló, viszont sehogy sem sikerül híznom. Nem igazán találom magam vonzónak, bár szerencsére nincs kicsi mellem, inkább a fenekem az, amivel nem vagyok elégedett. Vannak, akik képek alapján csinosnak ítéltek, de én abszolút nem így látom, és félek, hogy emiatt a jövőben gátlásos vagy túlzottan szégyenlős lehetek. Ez ellen mit tudok tenni?

Vannak olyan nők, akiknek hasonlóan ilyen gondja volt, és esetleg még a párjuk előtt is gátlásai voltak?


2014. okt. 29. 11:27
 1/9 anonim válasza:

Szia,


ha gondolod küldj privátban egy arc nélküli képet, nem intim kép kell, teljesen jó egy ruhás is csak lehessen látni nagyjából az alakod és szívesen mondok véleményt


23/F

2014. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem is küldhetsz

egyébként szedhetsz tápot, az segít meg menj el gyúrni,az izmos fenék a szép, nem a kövér :D

2014. okt. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, akkor még fiatalabb voltam, tizen pár éves, hogy elégedetlen voltam magammal. Aztán a pasiktól kaptam visszajelzést, de még ez is kevés volt, és mikor tényleg közeledett hozzám egy, akkor jöttem rá, hogy tényleg csinos vagyok.

Ha elégedetlen vagy magaddal pl a fenekeddel, akkor végezz fenékformáló, izmosító tornagyakorlatokat (guggolás, kitörés, futás, lépcsőzés, lábemelgetés..stb).

Lehet, hogy 3-4 kg felszedhetsz, de ha ezzel a súllyal jól érzed magad, akkor ne hízz.


Próbáld meg elfogadni magad olyannak amilyen vagy, legyen önbizalmad, ha valami nem tetszik, akkor változtass. De ezt csak te magad tudod megcsinálni.


Sok sikert! :)


24 N

2014. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet(képeket), mondok véleményt.
2014. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. okt. 29. 11:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzes es tomegnövelő etrend.
2014. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz.
2014. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is kiváncsi vagyok

Szívesen látnék képet. Itt az oldalon nagyon csinos lányok hiszik magukról h csúnyák. :)

De egyébként a 3# válaszoló elég jól kifejtette a lényeget. A sport pedig hasznos...

25/F

2014. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is képet, jó szemem van a női alakokhoz.
2014. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!