Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki r. bancnak tart! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki r. bancnak tart! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A suliban, az ismerőseim, minsenki könnyűvérűnek tart.A nagybácsim barátjával, egy 36 éves férfival kezdődött, aki hát elég pénzes . Egy barátnőm tudott róla, egy héten belül már az egész suli. Mindenki r.bancozott, kibeszélt,már ciki volt velem mutatkozni. Az egyik fiú osztálytársam volt egyedül kedves velem, ő lett az egyedüli és legjobb barátom.Egy idő után elkezdett nyomulni, először csak csók, aztán jött a többi. Nem voltam belé szerelmes, de hát mit tehettem volna?! Ő volt az egyetlen barátom. Meg hát én is élveztem ezt a barátság extrákkal kapcsolatot.

Tegnap rámírt több osztalytarsam facebookon, hogy igaz-e, hogy ezt meg ezt csináltam vele. Mindent elmondott nekik!! Hogy én ilyen próbafülkébe,olyan pózba, MINDENT!

Rajtam röhög mindenki, hogy milyen r.banc vagyok és jövő héten már suli. Mit csináljak?


2014. okt. 29. 20:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát kellett volna gondolkozni,és titkolni tudni.
2014. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Ne foglalkozz velük.
2014. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
17/L, lemaradt
2014. okt. 29. 20:49
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Az vagy. Mit lehetne tenni?
2014. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
hát az vagy, vállald fel és akkor mindenki le fogja sz##ni magasról
2014. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Lekváros palacsintát, aztán feküdj le velem is, kis lotyó :)
2014. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
Viseld büszkén a méltón kiérdemelt titulust ..
2014. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%

Ha egyszer tényleg az vagy?

Először kavarsz valakivel a pénze miatt.

Aztán meg hitegetsz valakit, átvered, csak hogy néha megdugjon.

Igen, kislány, ez a r*banc definíciója.

2014. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
4%
Leszünk barátok?
2014. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%

Még ha nem is vagy r.banc, akkor is érzelmileg labilis ember vagy, ami eléggé veszélyes, és kerülendő...

Annak adok igazat, aki azon a véleményen van, hogy 20 alattival ne kezdj!

2014. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!