Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan jött ez a divat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jött ez a divat hogy mindenki edz és izmos akar lenni?

Figyelt kérdés
Egy pár éve még szinte ,,nagy szó" volt ha megkérdeztek hogy hova megyek és mondtam hogy edzeni. Akkor az ismerősi körömből se jártak sokan. Most meg boldog, boldogtalan, tizenévesektől a 60 évesig. Mindenki izmos akar lenni. Hogy lett ez ennyire trend? Meg az edző teremben pózolás air max-ben és rózsaszín szettben... De lehet velem van a baj ha én ezt közhelyes dolognak tartom. Bocsi ha rossz kategóriába írtam.

2014. okt. 23. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Ez az időszak, a testkultusz korszaka, az egyik végidőszak jele. Meg van írva a Bibliában.
2014. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Egészségesek, szépek és fiatalok akarnak maradni, mert azt látják a médiában, h csak akkor érsz valamit.
2014. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A Jersey Shore, és az olaszok és a média ésatöbbi társadalmi értékrend szarság...
2014. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

1) Médiabefolyas

2) Tetszeni akarnak a csajoknak

3) Tetszeni akarnak maguknak


Meg persze vannak akik komolyan csinaljak,vannak akik szeretik es vannak a kerdesben leirt kis köcsoggyúrosok.


De szerintem jobb ez mintha megelegednenek egy csoffadt testtel.

2014. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én 6 éve mentem először konditerembe, hogy erősebb legyek.

nem divatból edzek.


és ez egy cseppet se divat. nézd meg a mai tinifiúk többségét...

23F

2014. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

amúgy ebbe mi a közhelyes? vagy akkor a tanulás is közhelyes? a fogmosás is? és ez mind rossz?


egyél sünt.

2014. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, hogy újat mondok, de az izmos férfitest mindig is vonzó volt a nők számára, már a sumérok és az egyiptomiak is a maszkulinitás szimbólumának tartották a kidolgozott izmokat, szóval a "divat" jelzőt felejtsük el. Régebben, amikor még nem voltak konditermek ott volt a sufnitréning, a fahordás, meg a gerendán húzódzkodás nem új dolog, sőt, az 1800-as években külön fizettek az izmos férfiaknak, hogy járjanak egyetemre, na nem tanulni, hanem mint szemléltető eszköz az anatómia órákon.

Nagyon úgy érzem, hogy téged zavar ez a dolog, de ne haragudj, a testével mindenki azt tesz, amit akar.

2014. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
most az zavar, hogy a társadalmi változások hatására mindenki sportos akar lenni, törődik a testével? szerintem ebben semmi rossz nincs. sőt. jobb, mintha az lenne a "trend", hogy tömjük magunkat a kanapén chipsekkel.
2014. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
azért hogy ne legyek hájas!
2014. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Nyugodtan lepontozhattok,de elmondom az igazságot akkor is. :)

Szóval onnan,hogy a mai felszínes világban a nők többsége csak akkor hajlandó veled szóba állni,ha izmos vagy és helyes manapság.Na ezért kezdett el sok ember edzeni és izmosnak lenni,mert különben nincsen esélyük sem a nőknél.Tehát ez az egész a felszínes világ miatt jött létre,és nem holmi ókori buta magyarázatok miatt,meg ilyen jajj mindenki sportosabb és egészségesebb akar lenni címszó alatt,ne nevettessétek már ki magatokat,legbelül pontosan tudjátok,hogy nem ilyen felfogásúak az emberek manapság,és nem érdeklik őket ilyenek többségben.Szóval ne áltassuk se másokat,se magunkat ilyen hazugságokkal kérlek. :)

2014. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!