Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, ha valaki szociálisan teljesen elszigetelődött?

Figyelt kérdés

Szociálisan teljesen el vagyok vágva a világtól, és emiatt a szexuális/párkapcsolati életem is nemlétező. Kisvárosban élek, itt mindenkinek azok a barátai, akikkel gimi óta jóban van. Nekem csak két ilyen volt, és ők már elmentek. Sosem találkozom új emberekkel, sehol nem beszélek lányokkal, fogalmam sincs, honnan lehetne barátnőm.

Amúgy jól nézek ki, néha látom is hogy megnéz egy-egy elég jó csaj, biztos vagyok benne, hogy ha lenne alkalmam megismerkedni új csajokkal, akkor összejönne valami, de így nem tudom hogy történhetne bármi is, és nem tudom, mit csinálhatnék.


2014. okt. 29. 22:14
 1/4 Mellékhelység ***** válasza:
Költözz el.
2014. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
erre (is) való az internet, nincsenek határok :)
2014. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, de én nem fogom a lakóhelyem méretére. Nem tudok ismerkedni, és kész. Az első lépés a javulás útján az, ha egyáltalán felismerjük a hibákat.
2014. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De hogy ismerkedsz, ha alapból EGYÁLTALÁN semmi társaságod nincs?
2014. okt. 29. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!