Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ilyen sok szingli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok szingli, elszigetelődött ember manapság?

Figyelt kérdés
Mind a két nemből irreálisan sok az ismerettségi körömben is, aki egyedül van és boldogtalan, pedig egyáltalán nem rondák, miért van ez? A média hatása, vagy a Facebooké?(Ja, és fiatalokról beszélek, akik már bőven nem kamaszok!)

2012. nov. 4. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy több lenne, mint eddig. előbb-utóbb pedig mindenki megtalálja a maga párját
2012. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem volt facebook, és nem tudták kinek van párja, és kinek nincs.
2012. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az átlagosak és az alattiak nem veszik észre az ellenkező nemű átlagost, vagy az alattit. Régen választott a család az embernek párt, ma meg "megveszik" maguknak. Imádom ezt a kibeb*szott világot!
2012. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahüm, erre így nem igazán tudok választ adni. Szóval a ismeretségi körödben, az baráti is? Tehát ők szoktak találkozni?


Mert én ismerek OLYANOKAT akik hát kb facebook stb, ilyen olyan okok miatt vannak egyedül, de nem mondanám szinglinek őket, inkább magányosnak. Az egyik sráccal pl néha játszok neten, stb. Ja és persze 20 fölött vagyunk. De szóval itt nincsenek hüü de nagy partik, bulizás a városban, plázázás, néha esetleg.


Mindenki elvan magában leginkább, de szóval ezt nem igazán értem, szépek, nem szociálisan aberráltak (feltételezem), normálisak, tehát akár össze is jöhetnének egymással, vagy legalább megpróbálni. Nem kötelező, csak ha annyira boldogtalan akkor azért egy próbát megér. Én egyedül vagyok, de nem is panaszkodom,

2012. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ismerkedni. Manapság nehezen elegyedik szóba az ember ismeretlennel még akkor is ha közös társaságban vannak.

Az idősek nagyon jól elbeszélgetnek a buszon úgy hogy nem is ismerik egymást de ha én beszélnék a mellettem ülőhöz akkor hülyének nézne.

2012. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nagyon nehéz ismerkedni. :S Én is egyedül vagyok, hiába próbálkozok. Igazából ahol élek nincs túl sok lehetőség az ismerkedésre. Szórakozóhelyekre nem járok. Tudom, hogy többet kellene eljárnom otthonról, de ez bizonyos okok miatt nem igazán megy. Neten, netes társkeresőn is próbálkoztam, de aki egy picit is tetszett nekem az teljes mértékben lesz.rt. Nem mondom, hogy szép vagyok, de azért bányarém se. Igényes vagyok, ápolt.

18/L

2012. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan nehéz megtalálni a választ. mindkét nemnél rengeteg fóbia, előítélet ragadt meg az elméjükben, rossz tapasztalatok, valamint a szirupos irreális nyálas romantikus filmek, regények agytompító hatása egyes nőkre is kő keményen kifejti a hatását. Magyarország zöme nyomorg. Az ember pedig mindig jobbra számít, a legjobbat akarja magának, mert nem ostoba. Sokak nem ütik meg a mércét, legyen az férfi vagy nő. Nincs elég pénze, hogy biztos megélhetést biztosítson egy család számára, változatos együttléteket biztosítson egy hosszú távon is működő, nem kiunós féle viszonyhoz, ami ezek nélkül egyhangúvá, átlagossá, vitákkal telivé válik. Rossz a közhagnulat, az élet nehézségei miatt, az emberek eleve melankolikusabbak. Sok a csalódott ember, nem mernek kezdeményezni, mert a bodldogságnál is fontosabb számukra az önbecsülésük, be kell vallani, önbecsülés nélkül, ha egy nullának érzed magad, úgy nem lehet élni. A boldogság tehát feláldozható fogalom ilyen értelemben. VAnnak akik pszichésen nem bírják, gyengék egy párkapcsolat megindításához, nemhogy fentartani, ami manapság egy kő kemény kihívás, hát akkor még a családos élet nyűgjei!

Ottvan az az effektus is,hogy a jó kinézetelűektől mindenki tart, ezért ők ez miatt a csapda miatt lesznek magányosak, aki meg a kutyának nem kell, az nem kérés hogy miért.

Egyszóval manapság csak egy valakinek terem igazán babér: Úgy hívják: A SZERENCSÉS.

2012. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5 ös! Ez valahogy állatira igaz. ilyesztően igaz. Szomorúnak tartom, de még én is furcsának tartom néha, ha valaki traktál a hülyeségeivel. Magyarázat: A mostani banyák, őregpapók akkoriban nem ilyen jellegű világban éltek, minden más volt más világ volt, másféle agyú emberekkel. Igaz az az elmélet talán, hogy egy tömeghipnózisban él a nép, amit valakik direkt így akartak, hogy az emberekben ne legyen összetartás. Egyszerűen nincs rá motiváció.
2012. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A modernizáció hatása, manapság ha elromlik valami az emberek nem megjavítják hanem újjat vesznek. A kapcsolatokkal is ez a helyzet a társadalom és a média azt nyomja feléd hogy megérdemled sőt jár neked (bármi csak fizesd meg). Ettől pedig az emberek elég önzőek, egocentrikusak hisz így nőnek fel, tisztelet a kivételnek. Manapság rengeteg kapcsolat megy tönkre vagy eleve létre sem jön amiatt hogy valamelyik fél nem képes lenyelni az egoját. Egy kapcsolathoz a szerelem alap feltétel de nem elég önmagában, kompromisszumkészség és türelem is kell mellé erre pedig sajnos sokan nem képesek.
2012. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én szívesen ismerkednék egy helyes pasival :)
2012. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!