Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavarna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna egy pasin a striás bőr?

Figyelt kérdés

Hirtelen kezdtem el fogyni, nem valami feszes a bőröm és kezdenek kicsit látszani sajnos ezek a striák... nagyon szégyellem :((

18/F


2014. okt. 30. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
nem különösebben, emiatt ne szégyelld magad
2014. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valaki aki meg gyúr azon is előfordulhat...
2014. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Abszolút nem zavar.
2014. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És mit tegyek az ellen, hogy ne lógjon majd a bőröm, ha elérem a kívánt eredményt?? ://

Attól félek igazából a legjobban :/

2014. okt. 30. 17:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már, szinte mindenkinek csíkos a bőre, mivel hirtelen nyúlunk, hízunk, fogyunk stb. Próbára van téve a bőr, még jó hogy van következménye. Engem tökre nem zavarna, mivel én is striás vagyok, szinte mindenhol.
2014. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyiből fogysz kb mennyit? Mert nagyjából 25 kiló fogyás után már csak plasztikával lehet helyrehozni a lógó bőrt, magától az életbe nem lesz feszes.
2014. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lassan fogyj, és edz rendesen. Párom 50 kilót fogyott, és bár tény, hogy maradt vissza némi lógó bőr (a hasán), nem vészes, nekem ezzel együtt is ő a legszebb :)

A striák sem gusztustalanok, meglepődnél, hogy milyen sok embernek vannak.

2014. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, azt hozzátenném, hogy messze nem lóg annyira a párom bőre, hogy plasztikai sebészhez kelljen menni...
2014. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Áhh azért annyira nem :D

10 kilót fogytam, maximum 20-at akarok, akkor leszek 75 :))

Nem kell 100 kilókat fogynom, így sem voltam a legkövérebb, csak nem akarok mackó lenni :)

2014. okt. 30. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!