Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek terhes lehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
1 hónapja voltunk együtt barátommal, megszakítással csináltuk.Utána napra pontosan megjött de ck 2-3 napig tartott és elég gyenge volt(6-7 napig szokott tartani).Ma pedig észre vettem hogy nem birom beszívni hasam úgy ahogy eddig, mert mintha egy fal gátolná.Hozzáteszem hogy nagyon éhes is szoktam lenni, ami megint különös

2014. okt. 30. 20:08
 1/7 Mr.The Colonel válasza:

Ha menstruáltál nem lehetsz terhes.

Nem bírja beszívni a hasát.Adjon valaki egy kötelet azonnal.

2014. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász
2014. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1

Mert egy fal gátolja, ezt tegyük hozzá. :D

2014. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#1-es látszik hogy fiú vagy és nem csak a neved miatt. Akkor is lehet menstruálni ha terhesség áll fenn. Első pár hónapban megjöhet.
2014. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt is lehet menstruálni. Menj el orvoshoz. Egyébként én se tudom mindig behúzni a hasam pl ha sokat ettem vagy felfúvódtam
2014. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és a terhesség alatti menzesz teljesen más mint amilyen normálisan szokott.
2014. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
elcseszted......mama leszel
2014. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!