Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexuális feszültség levezetése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális feszültség levezetése?

Figyelt kérdés
Nos, lássuk a tényeket a kérdés kifejtéséhez. Nemrég véget ért egy többéves párkapcsolatom, azonban rá kellett jönnöm, hogy attól még vannak nemi szükségleteim, a depresszió nem nyomja el. Napi szinten tömegközlekedem, régebben undorodtam az érintésektől, mára ott tartok, hogy felizgulok, ha valaki hozzám ér a buszon. A probléma ott kezdődik és végződik, hogy sapioszexuális vagyok, amikor az emberek bepróbálkoznak a klasszikus sémákkal, elmegy a kedvem tőlük. Meg úgy általában a kilencven százaléktól. Tetézi a dolgot, hogy most költöztem haza fél évre egy egyetemi városból, a világ végére. A sok elfojtott inger miatt agresszívebb vagyok olyan személyekkel, akik ezt nem érdemelnék meg. Hogyan vezessem le a feszültséget? (Szedem a magnéziumot és futok.) Egyéb, értelmes javaslatok?
2014. okt. 30. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
szex... mondjuk velem
2014. okt. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha az átlagtól elmegy a kedved, akkor legyen változatosság. Feküdj le a GYK összes lúzerével, és te is jól jársz, meg ők is. Még csak fertőzéstől se kell tartanod, hiszen érintetlen emberekről van szó.
2014. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Verd ki!
2014. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmagyaráznád, hogy mit takar a sapioszexualitás?
2014. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Petya Atya ***** válasza:
62%
Verd ki!
2014. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Verd ki a négyes-hatoson!
2014. okt. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Sapioszexuális? Azaz a sapikra izgulsz?
2014. okt. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Konditerem :) ott minden feszültséget levezethetsz Oh és boksz edzés :)

L

2014. okt. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

pontozzatok le de csak én tudtam használható választ( lehetőséget ) irni:)

1-es voltam, pontozzátok le ezt is

2014. okt. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
sapioszexuális? na ma is tanultam valamit :) Amúgy meg ez szvsz ez nem kizárólag szexuális feszültség, arra ott a maszturbálás. Inkább az, hogy sok minden összejött: a szakítás, a költözés, és az egyértelmű, hogy az intellektális emberek sokkal nehezebben dolgoznak fel bizonyos fajta problémákat. Gondolom az is erősen zavar, hogy olyan helyzetekben, amiktől undorodnod "kéne" önkéntelenül felizgulsz, meg a (ha jól sejtem) dühkitörések. Próbálj meg lazítani és ne légy olyan szigorú, főképp magaddal szemben.
2014. okt. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!