Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ferfiak! Ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak! Ti mennyire nezitek azt, hogy egy csajon milyen cipo van?

Figyelt kérdés
Van egy kedvenc cipom, ami fekete, de 2x egymas utan volt mar rajtam, viszont szeretnem megint felvenni. Azonban mindharom alkalommsl ott lenne az a srac, aki tetszik nekem.
2014. okt. 31. 17:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jaj ne legyél már ilyen, semmi baj nincs vele .. az csak egy cipő, nyugodtan vedd fel!
2014. okt. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Soha életemben nem figyeltem. Ha 10 éven át minden nap ugyanazt vették volna fel lányok, akkor se vettem volna észre.

28F

2014. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
az osszhatashoz mindenfele oltozek es tartozek hozzatartozik, de csak a cipo rohadtul nem erdekes. en is mindig ugyanazt veszem fel :)
2014. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Totál nem érdekel. Jobban érdekel, h sétál.
2014. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

egyik haverom igénytelennek nevezne téged,és lenézne érte,ő mindig márkás cuccba jár,és sosem ugyanabban kb....neki ez a betegsége.


engem viszont nem érdekel,a cipő is olyan mint aki benne van,csak egy látszat dolog

2014. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Neked az a bajod, hogy ugyanazt a cipőd veszed fel másnap? Úristen!!!
2014. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiú minimum 4 napig hord egy nadrágot.. De van az 1 hét is. Teljesen leszarjuk a cipőt. Bocsánat a kifejezésért..
2014. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Fhú, már az is gáz, hogy kétszer egymásután hordtad! legyen mindennapra 1 cipőd minimum... de inkább kettő, egy munkacipő és egy szórakozásra, vagyis legyen 14 pár cipőd

-,-

2014. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem, ezt csak a nők nézik.
2014. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember 1-2, max 3 cipőt hord egy évszakban.
2014. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!