Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl anyagias lennék?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok,egyetemre járok és tanulok,hogy a jövőben jól fizető állásom legyen.Családi házban nőttem fel,szüleimtől megkaptam mindig minden támogatást,de nem nem vagyok elkényeztetve.Szerintetek az nagy probléma,hogy párkeresésnél nekem az fontos dolog,hogy az aktuális barátom is továbbtanuljon,hogy majd a jövőben,ha esetleg arra kerül a sor,legyen közös házunk stb..vagy már dolgozzon és normális életkörülmények között éljen ? kiváncsi vagyok a csajok,pasik véleményére egyaránt :)
2014. okt. 31. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez termeszetes dolog,ezzel csak a jovodet apolgatod. Mindenki mashogy velekedik errol,de szerintem ezzel semmi gond sincs. :)
2014. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ez simán alap.
2014. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, az hogy ki tanul tovább meg ki nem, az nem jelent semmit, egy szakmunkás végzettségű ember is kereshet nagyon jól, ha ért a szakmájához és esetleg beindít egy saját vállalkozást. Szóval én ezt nem kötném végzettséghez és tanuláshoz de nyilván nekem is alap lenne, hogy megpróbáljunk ketten megfelelő életkörülményeket teremteni majd a leendő feleségemmel.
2014. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szóval úgy értettem,hogy vag továbbtanulás vagy van munkája...életkörülményt meg tudja teremteni ( persze a nő is ) !
2014. okt. 31. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy túl anyagias. Ezek alapdolgok.
2014. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A tovabbtanulas nem garancia semmire. Ismerek olyat, akinek szakmunkas bizonyitvanya van es milliomos mert megtalalta azt amivel sokat tud keresni es ert hozza, meg olyat is, aki diplomaval ehberert gurizik. Nem egy ilyen diplomast ismerek, ezt hozzateszem. Nem mondom hogy anyagias vagy rossz ertelemben, mert pl. nekem is vannak elvarasaim - ugy gondolom a legtobb embernek vannak - es ezzel semmi gond nincs, csak epp nagyon tapasztalatlan es buta a hozzaallasod ha a tovabbtanulas meglete alapjan iteled meg hogy ki ertelmes es lesz jol kereso, dolgos ember. A tovabbtanulas egyikre sem garancia.
2014. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
ugyan természetes más farkán felkúszni,családot hányni a jólét nyakára,becsület nincs,probléma nincs
2014. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,ez meg honnan..?
2014. okt. 31. 22:16
 9/9 Furkó, a zsebhokis válasza:
Ezek tök alapvető dolgok, az egyik hozzászóló leírta szépen. Nem attól egy diploma miatt fog valaki jól keresni... Egy szakmunkás is kereshet eleget ha jó szaki. Sőt akár még egy diplomás fölött is kereshet. Jó szakikra mindenütt szükség van.
2014. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!