Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek szokott hiányozni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek szokott hiányozni az exetek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja lett végleg vége, nekem ő volt az első, neki már azóta van valakije. Rossz az a tudat, hogy nincs már az életemben és ő se akar az ő életébe. Hiányzik annak ellenére is, hogy csúnyán váltunk el. :(
2014. nov. 1. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is. 7 honapja lett vege a kapcsolatomnak az exemmel de nekem o volt a nagy szerelemem..mi is csunyan valtunk el..
2014. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a helyzet. Átvert, csúnyán lett vége,már van valakije, de mivel én szerettem nagyon, nem múlnak el az érzések egy-két nap alatt. Mostanában többször is keres.

És igen,hiányzik nagyon bármennyire is gyerekesnek tűnik.

2014. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud olyasvalaki hiányozni, akiért a belem kidolgoztam, aztán hálából megcsalt egy kokszos kancigánnyal. Én jobb vagyok annál, hogy emiatt ideges legyek, ez a múlt, most meg most van, aki a múltban él az egy elveszett ember, én a jelené vagyok.
2014. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van amikor igen, van amikor nem.
2014. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem az exem, egy srác akibe szerelmes voltam, ő szokott. Pláne, ha elmegyek a városban egy olyan helyen, ahol régen kettesben ültünk mindig, vagy ha meglátok vmit ami rá emlékeztet...:/
2014. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon :/
2014. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak olyan nehéz, mert néha úgy megkeresném, pedig talán meg sem érdemelné. Talán max még egy félév kellene és aztán nem fog már hatni rám, remélem. De így is, úgyis én jövök ki rosszul ebből.
2014. nov. 1. 09:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is csunyan valtunk el, de nekem nem hianyzott, csak furcsa volt, hogy mar nem az eletem resze.
2014. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, attól függetlenül, hogy én szakítottam.
2014. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az oregek szerint az elso igazi szerelmunket igazan sosem fogjuk lfelejteni.Ezt az ember egy eleten at hordozza magaval....
2014. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!