Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik egy lány osztálytársatok, suli után "szokott" hiányozni?

Figyelt kérdés
Ugye félnapot kb.együtt töltötök a suliban, délután mikor már nincs suli, szokott hiányozni a lány?
2013. szept. 24. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert együtt bringázok vele. Van vér a pucámban elhívni.
2013. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már amikor elköszönünk egymástól, abban a pillanatban. Persze (még) nem tudja, hogy titokban mennyire szeretem őt...
2013. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobban mint az életem. Őszintén mondom. Elviselhetetlen a nélküle tölött idő, sokszor a tanulás rovására megy. Még GTA-zni sincs kedvem oylankor. Ezek után ne tudd meg a nyári szünetet...:(
2013. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor középsulis voltam és szerelmes voltam egy lány osztálytársamba titokban csak miatta volt értelme bemeni suliba. A nap végén mindig alig vártam h reggel újra lássam a suliban. Sose jöttünk össze de örülök h az otársam lehettem:) 20f
2013. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Millió-millió bocsánat, hogy a kérdés alatt kérdezek, de engem is érdekelne valami! Ha tényleg hiányzik, mernétek vicces utalást tenni rá? Például, ha nevet a lány, akkor bedobni, hogy ,,Jaj, ezért éri meg bejönni, hétvégén úgy hiányzott, hogy nevettesselek" ? :D
2013. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Folyton, mindig, egyfolytában. Am. kedves utolsó, sajnálom, h nen jött œssze a dolog. Remélem én nem jutok a te sorsodra...
2013. szept. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*utolsó elõtti.
2013. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!