Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire félreérthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire félreérthető lenne?

Figyelt kérdés

Hülyéskedtem egy nálam nagyjából 15 évvel idősebb pasival, de semmi félreérhető téma nem volt, csak hétköznapi dolgokról. Mindez a munkahelyemen történt, tehát dolgomnak is éreztem, hogy jó hangulatot teremtsek vele, mosolyogjak rá, kedves legyek, így máskor is visszajárjon. Erre rám ír fb-n, hogy találkozzunk máshol is és még ő van megsértődve, hogy miért vagyok vele kedves ha nem akarok semmit.


Ekkora korkülönbségnél tényleg ennyire félreérthető lenne, ha egy huszonéves lány kellemes hangulatot akar teremteni?


2014. nov. 1. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
2014. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem kacérkodtál, flörtölgettél csak szimplán kedves voltál akkor szerintem egyáltalán nem félreérthető ez a helyzet. Nem értem miért hiszi azt pár ember ha kedves vele egy lány akkor már az jelent valamit. Szimplán nem vagy paraszt.
2014. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!