Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Később még lehetünk ujra jóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később még lehetünk ujra jóba szerintetek? Igy váltunk el egymástól. Többi lent.

Figyelt kérdés

Beszéltünk egy honappal később mikor vége lett a kavarásunknak mert nem voltunk egyutt de összejártunk :)

Ő irt rám miujsag hogy vagyok, beszéglettünk aztan kérdezte van e valakim mondtam igen és irta gratulal minden de ha nem lesz senkim neki se megint jóba lehetnénk összejarhatnank. azt mondtam rá hirtelen meg akkor ugy gondoltam hogy á de hogy nem akarok mar tőle ugy semmit se és mondta nem ugy gondolta meg nem mászna rám ha pasim van , de utána mondta ha bármi van irjak nyugodtan neki és elkoszontunk . ennyi volt.

ezzel mihez kezdjek? ha tényleg ugy hozná a jovo hogy megint egymasba fonodnánk lehet valami? mert ahogy láttam nem zárja el magat tőlem..:D meg tényleg jó kapcsolatunk volt.


2014. nov. 1. 15:04
 1/1 anonim válasza:
Szerintem simán.Ha Ő akar téged,már csak a te döntésed kell...
2014. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!