Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon amikor elköszönünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon amikor elköszönünk egymástól és még világít a zöld jel . Az azt jelenti, hogy nem lépett ki, vagy automatikusan lép ki magától a messengerből a teelfon pár perccel később?

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
vagy nem akar már veled beszélni. vagy nincs már kedve pötyögni de még nézeget valamit a neten és elfelejett kilépni chatből.
2014. okt. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Perces csúszások előfordulhatnak, főleg android környezetben.
2014. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzáírni ,hogy rá kb 3-4 percre mindig kilép .azaz szürke ikonná alakul a telefon jele ,csak azt nem tudom ,hogy az beállítás kérdése, vagy ő saját maga lép ki rá x percre, és azalatt az idő alatt még fent van chat-en.
2014. okt. 1. 11:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Mint szoftverfejlesztő tapasztalatból mondom, hogy a COOKIE-k, SESSION-ök és Javascript Event Triggerek a szakma legingoványosabb talaján vertek sátrat...
2014. okt. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szabályosan jelentkezik ki, hanem csak lelövi a böngészőt, akkor ugye a szerver nem kapja az üzenetet, hogy ő ki van lépve, hanem ideiglenes tesztelnie kell, hogy a felhasználó mutat-e életjelet. Ha ezt minden másodpercben tenné meg, az leterhelné a szervert, főleg mert olyan sokan vannak. Előfordulhat, h úgy oldották meg, hogy 2-3 percenként figyelje.
2014. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és akkor mi van, ha fent van még? egyébként valószínű már nincs ott, mert nekem is szokták mondani, hogy egy 5 percet még ott vagyok elvileg, de én akkor már rég nem vagyok és ki is léptem
2014. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen a szoftver.


Vagy még 3-4 percbe telik neki elköszönni attól a 18 másik kantól akikkel melletted sexchatel. :D

2014. okt. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!