Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak az jön be rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak az jön be rajtam hogy aranyos vagyok. Csak szerintem nem olyan pozitív ez?

Figyelt kérdés

a volt barátaim, meg fiú ismerőseim is mondták hogy az jön be nekik rajtam hogy nagyon kis aranyos az arcom meg mindenem és mosolygós vagyok..


De emiatt már néha rosszul érzem magam.. mintha nem is tartanának szép, csinos, jó csajnak...


2014. nov. 1. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Ha annak tartanának akkor meg azon nyafognál hogy felületes szexőrültek.


A NŐKNEK SOHA SEMMI SE MEGFELELŐ

2014. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem ez nagyon pozitív dolog, aki aranyos az szép is, sőt több is annál, mert kedves és bájos is... sztem. 25 F
2014. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
első megmondta a frankót, és ez az igazság fölösleges tagadni :D
2014. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen vagyok. Sokan ezért kezdenek nyomulni rám, mert titokzatos vagyok számukra és elvileg különösen kedves. L
2014. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha aranyosnak tartanak akkor az a baj..mert nem azt mondják hogy szexi


ha szexinek tartanának az lenne a bajod h úgy is csak meg akarnak dugni...

2014. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha az első pontosan az ellentétét írja és azt írtam volna arra, hogy az az igazság, akkor is le lettem volna pontozva XD
2014. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó, rám is azt szokták mondani, hogy milyen aranyos/cuki vagyok, de én ennek tökre örülök. :D
2014. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!