Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a szépség és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a szépség és az ész egyenesen arányos egymással?

Figyelt kérdés
Szerintem ez így van, mert akinek jók a génjei az egyben szép és okos is.
2014. okt. 13. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen kár, hogy a valóság nem úgy működik, ahogy azt szeretnéd, nem? :)
2014. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
A logikád alapján nagyon csúnya lehetsz
2014. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, de a szellemi és a belső tulajdonságok megmutatkoznak az ember arcán, mozgásán. Így ha valaki okos, azt lehet, hogy szépnek is fogod látni.
2014. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem egyenesen arányos ... Ismerek nem egy-két olyan emberkét aki gyönyörű , dögös és agyilag eléggé vissza van maradva .
2014. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A válaszod alapján savanyú a szőlő.
2014. okt. 13. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Nem csak az, hanem ismerek sok csúnya, de nagyon okos embert. Én se okos nem vagyok, se szép.
2014. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában fordítottan arányos nőknél! :) Vannak kivételek!
2014. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!