Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Elmondani neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Elmondani neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinél semmi esélyem. (mielőtt megkérdeznétek, honnan szedem mondta) Viszont én nagyon szeretem őt. Ha elmondom neki tuti kerülni fog, ha meg nem a szívem fog megszakadni ha mással látom vagy éppen beszél valakiről. Mi lenne a helyes egy ilyen helyzetben?
2014. nov. 1. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hmm... Velem is volt ilyen. Én is tudtam, hogy semmi esélyem nincs nála (bár én csak gondoltam, de végülis bejött a tipp :/), mégis elmondtam neki. Tök rossz volt utána, meg ciki, mivel egy suliba járunk. De még mindig nagyon cikinek érzem, ha meglátom a folyosón, mindig úgy teszek, mintha a telómat nézném, vagy odamegyek valakihez és úgy teszek, mintha valami nagyon fontos dologról beszélnénk/nagyon jól szórakoznánk.

Így utólag valamennyire megbántam, hogy elmondtam, de nem teljesen. Azért nem, mert (közhelyesnek hangzik, de) így tovább tudtam lépni. Persze nem teljesen (kb 3 hete történt), de lassan visszatérhetek a fulltime fangirling hobbimhoz. :D

Neked kell tudni, hogy el akarod-e mondani neki, vagy sem. Én nem tudom, melyiket ajánljam... egyik se jó.

2014. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felejtsd el inkább ne irj neki semmi.. enyi az egész
2014. nov. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vágyad megmarad vágynak,

- de ezért ne dőlj kardnak -,

inkább mással egy ágynak.

2014. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem szerencsés dolog.Ha elmondod neki,ezzel visszaélhet,és sok fájdalmat okozhat neked.Ha nem,akkor is bele fog szakadni a szíved abba,hogy nem foglalkozik veled.Én elmondtam a titkomat,amitől ugyan megkönnyebültem,de utána éppúgy szar érzés volt.
2014. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!