Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a magyarok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a magyarok ha pl egy négerről van szó?

Figyelt kérdés
pl fehér lány néger fiúval vagy mással azt vettem észre hogy alapból a magyarok nagyon rasszisták ez mitől lehet vagy van? Mármint miért alakult ki ez a magyar emberekben ja és aki az mire alapozza?
2014. nov. 1. 17:21
1 2
 1/13 Marko polo ***** válasza:
71%

Egy válasz : Cigányok

Mellesleg , a legrasszistább ország vagyunk amióta vége lett a Náci Németországnak ...

Rengeteg rasszista magyar van...

Bár én annyira nem volnék az , meg a négerekbe sem tudom mit utálnak..

2014. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
A "néger" kifejezés rájuk nézve rasszista és sértő. Ők a "feketét" szeretik :)
2014. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Talán, mert a magyarnak a saját országában kevesebb joga van, mint egy kisebbséginek? Talán mert 500 éven keresztül idegenek nyomták el az országot? Talán mert olyan brutális faji kettős mérce van az országban, hogy a külföldiek el se hiszik és viccnek tartják?
2014. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
A fekák nem sokban különböznek a cigányoktól. Minden országban a legtöbb gettó fekákkal van tele. Jó, persze előfordul, orvos, jogász vagy egyéb értelmiségi néger, de az a ritka kivétel. Szinte mindenhol az utolsó társadalmi lépcsőfokot birtokolják. És ez nem rasszizmus! ez tény!
2014. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
utolsó nagyobb hülyeséget nem tudtál mondani?XD
2014. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

értem, és akkor csak azokat utálják átlagban a magyarok akiknek más bőrszine van? pl akkor svéd ír vagy más nemzetiségűt nem utálnak?

Az ázsiaiakkal és az indiaiakkal meg a törökökkel mi a helyzet azt szeretjük vagy nem?

2014. nov. 1. 17:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Én inkább azt vettem észre, hogy egy csomó csaj automatikusan begerjed, ha külföldivel (pláne színes bőrűvel) akad dolga. Vannak, akik célzatosan azért járnak ki pl. Szigetre, hogy összeszedjenek egy külföldit. Ez is torz gondolkodásmód, mert mitől lenne automatice különb egy külföldi?
2014. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem tudom de énis szeretek külföldi pasikkal szexelni :D másabb meg jó felizgat nemtudom miért "külföldi pasi" fétisem van :D
2014. nov. 1. 17:34
 9/13 anonim ***** válasza:
hmmm...és sok ilyen kalandod van?
2014. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem csak a magyarok ilyenek, mindenhol vannak rasszisták. A rasszizmus egy természetes védekező ösztön, ami teljesen normális, csak próbálják belőlünk kinevelni.

Magyarázzuk ezt egy hasonlattal. A kisgyerek még nem tudja, hogy a darázs csíp, odamegy megnézni, majd a darázs megcsípi. Többet nem fog odamenni, hogy megnézze a darazsat, mert tudni fogja, hogy a darazsak csípnek.

Egyszerűen elég megnézni, hogy milyen nemzetiségűekkel van tele nálunk a börtön. Ugyanígy amerikában négerekkel van tele. Attól, hogy minden filmbe raknak egy okos négert, ott bizony olyan gettók vannak, hogy fehér ember nem meri betenni a lábát. Ugyanúgy, ahogy nálunk sem ajánlatos besétálni egy putris környékre.

Ezzel nem azt mondom, hogy a fehér ember szent, mert bizony köztünk is van csőcselék rendesen.

Akkor boncolgassuk még kicsit tovább. Magyarországon a cigányokon kívül él még vagy tíz nemzetiség. Svábok, szerbek, stb. Őket senki nem bántja. Nem azért, mert fehér a bőrük, hanem azért, mert beilleszkedtek, hasznos tagjai a társadalomnak.

Sajnos a kisebbségben lévő normális cigányoknak és négereknek emiatt szembesülniük kell az előítéletekkel, ez ezzel jár. De a legtöbb ember az ilyen embereket tudja külön kezelni. Nekem pl. semmi bajom nincs a normális cigányokkal vagy akármilyen nemzetiségűekkel. De ha az utcán csak annyit látok, hogy cigány, akkor inkább elkerülöm, biztos ami biztos.

2014. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!