Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz ismerkedni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Leszbikus vagyok.Mindenki azt mondja,hogy itt gyakori kérdéseken milyen könnyű ismerkedni.Itt tök jól elbeszélgetünk.De mikor már találkozunk,lehet hogy nem fogok neki tetszeni,vagy fordítva.Vagy esetleg nem jön be a stílusa vagy maga a természete.Ami igazán természetes és jó lenne,ha az életben magától jönne az a személy. Vagyis megismerkedünk stb...De ez ugye lehetetlen,vagyis kicsi az esélye.Mert eleve kell benne lenni leszbi hajlamnak,meg persze tetszenie kell nekem,meg fordítva.Ennek az esélye nagyon de nagyon kicsi.Akivel ilyen történik az szerencsésnek mondhatja magát.Nah most ilyenkor mit csináljak? Nem akarok erőltetni semmit.De tényleg már ott vagyok,hogy sose lesz kapcsolatom és egyedül fogok megöregedni.17 éves vagyok,még elég fiatal.Sokan mondják,hogy még van időm.De ha egyszerűen szar az élet arról nem tehetek.Elnézem hogy az egykorúak milyen boldogok a szerelmükkel.Én is megtehetném,ha nem lányok tetszenének. Oh és annyian mondták már hogy a serdülés miatt érzem ezt.De ne adjanak be nekem egy ilyen hülye sztorit...Tudom hogy nekem lányok tetszenek,akkor ne mondja meg nekem hogy most még nem vagyok tisztában magammal... Ti is így vagytok ezzel?Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen??

2014. nov. 1. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
azért nőkből sok biszegz van, egy laza házibulin simán kiderülnek az ilyen dolgok. A hímnemű melegek jobban megszívják ebben a témában. Egy perc néma csenddel emlékezzünk meg a sorsukról!!!
2014. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki folyton villogtassa magat az nem azt jelenti hogy boldog.mindanyian hazug vilagban elunk.Kuldj kepet.Ha csinos lany vagyok akkor megirom neked hogy csak valaki elvette az onbizalmadat.Ha nincs elonyos kulsod akkor az eleted hatra levo resze nemlesz valami fenyes...
2014. nov. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy 17 évesen nem volt még párod, az nem jelenti azt, hogy soha nem is lesz. Nekem is 22 évesen volt az első komoly kapcsolatom, és hidd el, nekem is rossz volt látni, hogy a többi ember milyen boldog a párjával. De ilyenkor mindig arra gondoltam, hogy egyszer nekem is lesz majd egy szerető párom. Valamint sok boldogságot kívántam nekik. A lényeg, hogy soha ne add fel, és bízz magadban.


Valamint próbáld meg az esélyiedet növelni. A leszbikus szervezetek (ld. Labrisz) arra valók, hogy mindenben, néha még a párkeresésben is tanácsot adjanak. Valamint próbálj járni leszbikus helyekre, ld. Ösztrosokk.


Sok szerencsét, és kívánom, hogy egyszer a te életedben is legyen egy csodálatos nő, akivel boldog párkapcsolatban élhettek.


22/L/Bi

2014. nov. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Bennem is ugyanez játszódott le 16-17 éves koromban. Még most sincs barátnőm, de szerintem nem szabad azt gondolni, hogy nem is lesz.

Még nagyon sok minden fog változni az életedben. Bármikor megismerkedhetsz valakivel. Nem tudom hova valósi vagy, de ha budapesti, akkor annyiban könnyebb lehet, hogy elmész olyan bulikba, amik direkt erre vannak kitalálva.

Én például eléggé messze lakom Pesttől, ezért maradnak a netes társkeresők, ahol meg ugye sok a kamus, de már gondolkozom rajta, hogy el kéne néznem egy ilyen buliba.

19/L/L

2014. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez a bajom, már régóta ismerkedem, de semmi. Már nem is hiszek a netes ismerkedésben. Lehet elkéne néznem egy leszbi buliba, de olyan jó lenne ha nem így kéne megismernem valakit, ilyen "erőltetetten". Hanem ahogy az élet hozza, bár erre kevés esély látok. Pedig volt hogy szemeztem lányokkal utcán vagy villamoson, dehát ki tudja mit gondol? Vajon miért néz engem? Képtelen vagyok lépni, vagy koppanok vagy nem, ehhez nem vagyok elég bátor. Azthiszem inkább várok, de nekem ez már fáj, én nem érzem magam egésznek/teljesnek egy lány nélkül, és nem is fogom.

19/l

2014. nov. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
16 éves vagyok, és hasonlóan érzek mint te. Bár már volt pár kapcsolatom, de most kb 1 éve semmi. Nagyon hiányzik már, és nekem is rossz látni más párokat hogy milyen boldogok, egy ideig próbálkoztam társkeresőkön és pl Ösztrosokkon, de ott ahogy látom a legtöbben csak alkalmi kapcsolatot akarnak és kevés az igényes lány. Inkább hiszek a sorsban és várok. Biztos van egy olyan lány valahol, akit nekem teremtettek. : )
2014. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Tényleg elég nehéz olyat találni, akivel passzol az ember, de nem lehetetlen. Én beszélgettem többekkel itt és sajnos előbb vagy utóbb mindig kiderült, hogy valami nagyon nem stimmel, vagy egyszerűen csak megszakadt a beszélgetés. Kb 2 évig ment ez így nekem, már gondolkodtam is rajta, hogy hagyom az egészet, mert úgy éreztem ezen az oldalon senki nem normális... végül mostanra már együtt vagyok azzal, akinek utoljára visszaírtam egyszer. :) Tudom, hogy nehezen hiszed el, de még egy csomó hetero is nehezen talál párt, neked/nekünk pedig még inkább nehéz, de 17 évesen még van egy csomó időd. Légy türelmes és kitartó! Ha eljön az ideje megtalálod, akit keresel. ;)
2014. nov. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az itteni ismerkedésnek csak az az egy hátránya van, hogy mindenki nessze van. Azon kívül én meg tapasztaltam, hogy itt rossz lenne. (Persze a kumusokon kívül)

Nehéz megtalálni a magfelelő partnert. Még fiatal vagy. (Ezt olyan jó mondani, de tudom, hogy lesz@rod mert neked most kell egy társ akit szerethetsz ;))

Pesten tény, hogy könnyebb. Én viszonylag bátrabb vagyok és szoktam leszólítani lányokat, de persze nem sok sikerrel. Próbálkozni kell. :)

Hajrá, sok sikert!

20

2014. nov. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket,sokat segítettetek!! :))
2014. nov. 3. 18:56
 10/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok, sokáig én is hasonló cipőben jártam mint ahogy többen is leírták, egészen mostanáig nem volt komoly kapcsolatom (nyár elején leszek 19), és nagyon rossz volt a sok boldog szerelmest nézegetni. Idén nyáron kaptam itt egy üzenetet, válaszoltam mint minden masikra is, semmit nem vártam, nem reméltem semmit. Bejelöltük egymást Facebookon. Ő pécsi, én pesti. Októbar elején találkoztunk először személyesen. Azóta is együtt vagyunk, bár a távolság miatt nehéz, de minél sűrűbben látogatjuk egymást, őszi szünetben tobb napot is lenn voltam nála. :3

Szóval ezzel csak azt akartam mondni, hogy nem kell görcsösen keresni qzt a

2014. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!