Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz párt találni? Hol lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám elérni hogy odajöjjenek hozzám a pasik? Azt mondják nem vagyok csúnya. L/21
2012. okt. 22. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az lehetsz..
2012. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hole Hunter ***** válasza:

Ismerkedni mindenhol lehet. Próbálj szemkontaktust teremteni. Ha vevő rá az ellenfél, egy kedves mosoly elég kell, hogy legyen. Ha nem megy oda hozzád ezek után sem, akkor nem érdemes vele foglalkozni, vagy te nem jössz be neki, vagy foglalt...vagy nyuszif@sz(sajnos nagyon sokan vannak). Valszeg a mi hibánk, de nem tanítottuk meg a fiainknak, hogy milyen a pasis viselkedés. Mea culpa.

Azért fel a fejjel és legyél nyitott! :)

2012. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hole Hunter ***** válasza:

kiegészítés:

Most kérdeztem meg a fiamat (18), mit tenne hasonló helyzetben...odamenne! Asszem most kicsit vállon veregetem magam.. :D

2012. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hole Hunter-nél a pont!
2012. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
neten nagyon hosszadalmas az ismerkedés...e aso kduma, aztán nagy nehezen találkozni aztán ami jó volt vajon élőben is az lesz e...áhh..élőben kell.
2012. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nyilván...de ott még nehezebb
2012. okt. 22. 14:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ merre szoktál megfordulni. Lehet bevásárlóközpontokban, supermarketekben is. Nem fontos disco.
2012. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A mai lányok bunkó viselkedése miatt a náluk bepróbálkozó egyszerű, de belül nagyszerű srácok úgy döntöttek, jogosan, hogy inkább azt mondják, hogy kösz szépen nem kezdeményezek többet egy lánynál sem.
2012. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Leginkább csak suliba meg edzésen.
2012. okt. 22. 14:21
 10/11 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb a net. Főleg, ha regisztrálsz valami társkeresőre, akkor azonnal dőlnek hozzád a levelek. Aztán már csak szelektálni kell. :)

Élőben sokkal nehezebb az ismerkedés, de nem lehetetlen, ha nyitott szemmel jársz a világban!

Sok sikert és kitartást!

2012. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!