Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miután megmondtama kiszemeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(~). .(~) kérdése:

Miután megmondtama kiszemeltemnek hogy kedvelem és ő azt mondja hogy ő nem érez semmit sem irántam akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
felejtsd el
2014. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit.fogadd el
2014. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Paprikás krumplit.
2014. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na jó, valakinek meg kell tennie:


Szilvás buktát, mert azt szeretem!

2014. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vedd tudomásul és ne kergesd az őrületbe.
2014. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Koszonjuk, hogy megtetted igy nekunk mar nem kell :D
2014. nov. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem próbáltatok meg jobban ismerkedni mielőtt letámadtad, akkor így jártál. Ha barátként mégis tudsz közeledni feléje, talán később lesz még esélyed, ha finoman, nem tolakodva adsz jeleket. Ha meg biztos, hogy nem, felejtsd el hamar.
2014. nov. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pálinkát
2014. nov. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!