Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keressek mást, ha a kiszemelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressek mást, ha a kiszemeltemnek fél évnél hosszabb kapcsolata még nem volt?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan mennyi, de azt hiszem 5 barátnője volt. Nem az a kaszanova típus, nem gyűjti a trófeákat, sőt! Elég érzékeny, szeretethiányos fiú. Régebben, általános iskolában jóban voltunk, és szinte biztosra veszem, hogy érdeklődött irántam, de én hülye tudat alatt folyton elutasítottam. Egy szó mint száz, mindent elcsesztem... De már abban sem vagyok biztos, hogy ő alkalmas-e egy kapcsolatra, fél évet nem bír egy lány mellett, ha esetleg egyszer összejönnénk, nem bírnám ki a szakítást, már nagyon régóta őt szeretem.

Tudom, hogy hülyeség ezen aggódni, hiszen még nem is járunk... De arra gondoltam, hogy elhívom valahova.

17L és ő 19F


2013. jún. 12. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:

19 évesen még nem volt fél évnél hosszabb kapcsolata???!!!! Úúúúúúristen, ez egy szörnyeteg, menekülj!!!!


Jól vagy te összerakva?:D Ha tetszik, akkor hajrá.

2013. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod,hogy miért nem volt neki fél évnél hosszabb kapcsolata,lehet hogy pont veled lesz az.Ezen ne aggódj!Nekem a mostani barátnőm előtt a leghosszabb kapcsolatom 3(!!) hónap volt.Vele pedig már 2 éve vagyok együtt!
2013. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most kivételesen azt tanácsolom, hogy kevesebbet gondolkodj és többet cselekedj!
2013. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És miért biztos,hogy ez mind ő miatta volt?


Különben meg csak 19! Nem mindenkinek van 6 évesen már 3 éves kapcsolata XD

2013. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nem az a kaszanova típus, nem gyűjti a trófeákat, sőt! Elég érzékeny, szeretethiányos fiú."

Ezért nem volt még fél évnél hosszabb kapcsolata.

2013. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Attól még lehet,h pont veled lenne hosszabb kapcsolata. Nem tudhatod. Barátomnak se volt félévnél hosszabb kapcsolata 22 éves, de nem aggódók. :)
2013. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség ilyeneken aggódni.
2013. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyi, én 21 éves vagyok, mielőtt összejöttem a mostani barátommal, 3 hónap volt a max., amit lehúztam egy srác mellett. Lassan 10 hónapja együtt vagyunk.:)
2013. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!