Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép arcú, okos és intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép arcú, okos és intelligens lánynak tartanak. Viszont túlsúlyos vagyok. Létezik, hogy csak és kizárólag ez az oka, hogy nem kellek senkinek komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Érdeklődők és udvarlók mindig vannak, de vagy engem nem fognak meg, vagy csak le akarnak fektetni. Elég egyedi testalkatom van, tipikus körte alkat, nagy mell - széles csípő - nagy fenék és olyan 95 kg vagyok, 25 éves létemre.


Szóval aki nagyon odavan ezért a testalkatért, annak kincsesbánya lehetek, de ugyanakkor mégsem alakulnak a kapcsolataim komolyabbá, valahogy mindig megállunk a fejlődésben, a továbblépésben. Tudom, tudom, le kéne fogyni. Csak nem értem, hogy ha vannak olyan pasik, akiknek tényleg bejön ez a testalkat, és még az arcomra is azt mondják, hogy kedves, aranyos és (van akinek) szép, meg sokszor megkapom azt is, hogy értelmes, okos vagyok, akkor mi lehet a baj?



2014. nov. 2. 02:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nekem az is lejön a többi hozzászólásodból, hogy borzasztó emberismerő vagy. Vagy pedig annyira vágysz egy kapcsolatra, hogy a pasiknak minden szart lenyelsz és eltűrsz. Ezt ne csináld. Akkor nem fognak kihasználni se.
2014. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én 166 cm vagyok és 75 kiló, ahhoz, hogy elérjem az átlagtestsúlyom kb 10 kilót kéne fogynom, énis sokszor próbálkoztam fogyózni, sikerült is lefogynom elég könnyen, sajátmagam által kitalált edzéstervvel stb, na igen, ott a baj, hogy megtartani nehéz ezt a súlyt.

Így most ott tartok, hogy próbálok nem hízni tovább, és lassan elfogadni magam, de azért egyszerre fogyni is próbálok, hogy elérjem a 65-66 kilót ami végleges és megtudom tartani.

De ha nem megy hát ez van, talán ilyen a genetikám, nemtudni. :)

Most lehet azt gondolod, hogy írhatok Én mikor 1 centi van köztünk mégis 20 kiló eltérés van, de már énis a molettebb csoportba tartozom és énis ugyanúgy küszködöm ilyen problémákkal, csak kisebb kilókkal játszva.

De egyébként nekemis van nem 1 udvarlóm, és nálam is ugyanez a helyzet, hogy nem találok normálisat..

2014. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Unalmasnak semmiképp sem vagyok unalmas, akkor inkább már a szórakoztató meg kommunikatív kategória vagyok. Még amit szoktak mondani, nem is az, hogy okoskodó vagyok, hanem a fiúbarátaim már mondták, hogy a pasik nem bírják elviselni, ha egy nő okosabb tőlük. Pedig okoskodni nem szokásam, max. néha poénból.


Köszönöm a kommenteket egyébként, mindegyikben találtam valami hasznosat.

2014. nov. 2. 15:26
 24/25 anonim ***** válasza:

A férfiak csak azt nem bírják, ha egy lány okoskodik.

Az okos lányokkal semmi gond nincs.

2014. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

#16: Én sem vagyok vékony (sőőőt...)

Hát... Nem mondom magamra, hogy szép, de annyira nem is vagyok csúnya, a súlyomhoz képest:

[link]

[link]


Jó, jó az igaz, én még nagyon fiatal vagyok, de akkor is... Ez sértő volt nem csak nekem, minden más kicsit túlsúlyos embernek is.


Kérdező: A belső a fontos. A súlyod eléggé... hát, sok, de én inkább nem mondok semmit, szeritnem 25 évesen (bár most kezdtem el rendszeresen sportolni) simán leszek kb.ennyi. Sportolj sokat, és lehet, hogy ez a súly mondjuk nem is olyan vészes, de kicist dolgozz rajta, hogy inkább izom legyen. Ha a szerelemre vágysz, az egyszer csak eljön, a rossz élményeidet pedig ásd el valahova! Gondolj arra, hogy az a szép, aki annak gondolja magát! Csak hidd el, és a többiek is annak látnak majd, neked legalábbis úgy fog tűnni.;)

Remélem, némennyit tudtam segíteni.

2016. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!