Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Udv,22 srac vagyok. Egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ttamas93 kérdése:

Udv,22 srac vagyok. Egyre inkabb azt veszem eszre magamon h mar nem kivanom annyira a "dicso sexet". Valamiert inkabb erzekibb szexre vagyom. Puha agy, nagyon emlekezetes sex. Mi van velem? Kiegtem volna?

Figyelt kérdés

#Komoly sex #erzeki sex #fiatal fiu erzeki sexre vagyik
2014. nov. 2. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Udv a klubban! En is veled egyido vagyok, csak csaj, es en evek ota erre vagyom, nem erdekel a buli... Amugy meg nem azert van, mert kiegt volna,hanem, mert komolyodsz, nem vagy mar gyerekes, es erettebb lett a felfogasod.
2014. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érzelmekre vágysz, a csak fizikai alapon működő szex már nem elégit ki-ennyi:)
2014. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kezdesz komolyabb lenni és ezért vagy így vele.

Én már 18-19 éves korom óta komolyodom azóta nagyon nem is bulizom már, bár én nem jártam discoba nagyon, nekem a helyi kisebb koncertek, kocsmatúrák meg házibulik jöttek be igazán de 19 éves koromba nálam ez a nagy bulizós korszak le is zárult, azóta már csak baráti összejöveteleken, kisebb iszogatásokon vagyok ott meg pár hétvégi közös programunk van amiket régebben is csináltunk airsoft, túrák, sütögetős, bográcsos bulik, nekem már ezek jönnek be.

Persze nekem 2 éve van barátnőm, és megkaptam tőle az érzékibb szexet amire te vágysz jelenleg, nekem ez a buli utáni egyéjszakás szex nem is igazán játszott szerepet az életembe, én akkor is inkább csak ismerkedtem és kavargattam egy picit, kevés petting volt az ami előfordult jóformán de nem is bánom, nekem így volt jó. Persze 20 évesen mielőtt megismertem a barátnőmet volt olyan alkalom amikor nagyon vágytam a szexre de a haveri köröm távol volt tőlem mert a lakhelyemtől 200 km-re voltam tesómnál dolgoztam egy fél évig akkor egyedül mentem le egy helyi kisebb pubba biliárdozni meg haverkodtam a szomszéd csávóval akkor felszedtem egy csajt ott akivel csak egy éjszakás volt a kaland de az elég érzéki volt, mert a csaj nagyon odavolt értem vele egy ideig találkozgattam is, de megbeszéltük hogy komoly kapcsolat nem lesz mert csak fél évre mentem tesómnak besegíteni a vállalkozásába ameddig kezelésekre kellett járnia, utána hazamentem a saját városomba dolgozni a várt munkahelyemre amire nagyon régóta pályáztam, akkoriban ismertem meg a jelenlegi barátnőmet, aki már szintén nem bukik erre a bulizós, ottani egy éjszakás szexelős kalandokra ő nagy bulizós volt, de ő is már megkomolyodott, és azóta szintén csak összejövetelekre megy el ahogyan én is, vannak közös baráti köreink de külön külön is vannak, én jelen esetbe 3 baráti körbe vagyok benne a régi airsoftos csapatom körében, akikkel a mai napig jóba vagyok és havonta 1-2 alkalommal el is megyünk játszani még meg iszogatni meg minden, meg a régi sulis baráti köröm is megvan akikkel egy suliba jártunk gimibe, meg utána szakmaira is együtt mentünk vagy is maradtunk a suliba még plusz 2 évet. Meg persze a kollégáimmal is időnként összejárok, de az már kevésbé jellemző meg a barátnőm köre is ott van.


Szóval ez teljesen normális a te esetedben, ilyenkor már komolyodik az ember. A környék legmenőbb sráca aki minden buliba ott volt szinte, a legnagyobb party arc aki szó szerint csinálta a bulikat a jobbnál jobbakat aki itt a környéken elég népszerű DJ is volt ám, ő is már befejezte a bulizós pályáját igaz idősebb nálam 3 évvel, de ő is 2 éve olyan szinten besokallt hogy elege lett és a komolyodás felé vitte őt az ár. Neki is van már jó munkahelye és a város 1 évig őt "gyászolta" amikor közölte hogy abbahagyja a bulis korszakát, a legközelebbi barátaival időnként még eljár de már nincs a középpontban igyekszik távol maradni, és csak a szűk baráti körével van el. És a barátnője még mindig az a nagy bulizós, de szinte egyáltalán nem jár el vele bulizni mert a csajban megbízik egyrészt, másrészt ő neki már elege lett belőle, jóformán 16 éves korától az összes létező hétvégéje és szabadnapja a buliról szólt, ő ebbe beleunt és jobbára otthonülő lett mert már beleunt, de jól érzi így is magát a bőrében ő nagyon boldog ember, tervei vannak, építgeti az életét, és vannak olyan dolgai amiket most tesz meg ugye a hobbijai amiket a bulis időszaka mellett elhanyagolt meg hobbi szinten szerelget, barkácsolgat meg a hát újítgatja fel mert már tervei vannak és már saját családot szeretne. A barátnője még csak 20 éves, őt hagyja kitombolni mert tudja jól hogy a barátnője is amint elkezd majd dolgozni belefog majd unni a dologba.

2014. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor égtél volna ki, ha nem remélnél, nem lennének vágyaid és minden nőt csak ostobának és Qrvának néznél. Tehát csak érettebb lettél de azért lesz ez még így se :D
2014. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Udvozollek elso kommentelo :)
2014. nov. 2. 13:57
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Ez a normális gondolkodás, ahogy most szeretnéd a szexet! Nem pedig a buliban a WC-ben dugni a csajokat. Ez így csak tornagyakorlat. Ha érzelem nincs benne, nem ér az egész semmit!
2014. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!