Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes még hinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes még hinni az igaz szerelembe vagy inkább a szexre hajtani jobb?

Figyelt kérdés
Amiket olvasok ezen az oldalon,nem tudom mit gondoljak...
2014. nov. 2. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ne gondold, h ez a való világ, amit itt olvasol??
2014. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg manapság ilyenekben hinni,csak szenvedés jár együtt vele viccen kívül...
2014. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
nem létezik szerelem,szex meg igen,úgyhogy légy földhöz ragadt.
2014. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sok-sok szexből is kialakulhat szerelem... tedd fel magadnak a kérdést, hogy érdemes-e csak szex miatt együtt lenni hosszútávon valakivel,vagy pedig szükség lehet-e később komolyabb dolgokra? Szerintem utóbbi egy idő után mindenkinek kell!
2014. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkabb azon gondolkozz miert kell erezni es mi az a szex. ne egyszerusitsd le az eletet...
2014. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem a szerelemről van szó szerintem. hanem hogy egy tisztességes, értelmes embert fogj ki párnak. szerintem nincs olyan, hogy a nagy Ő, se semmi, többféle emberbe is beleszerethetsz, és ha tényleg olyannal vagy, akit szeretsz, emellett pedig normális vagy, akkor nyilván megteszel a lehető legtöbbet azért, hogy boldogak lehessetek (persze ez kölcsönös), segítitek egymást, ott vagytok egymásnak ÉS hűségesek vagytok. pl ha fiú vagy, nem kéne fejben megb.szni minden jócsajt,aki szembejön veled, mert nekem az jött le eddig,hogy ez alap a fiúknál, de lányok is nézegetik a másik nemet elég szép számmal, szóval őket sem kell félteni.


szerintem az egész döntés kérdése, meg talán kicsit a személyiségé is. pl ha barátom mondjuk nézegetné a csajokat, én akkor sem tudnék fiúra nézni úgy, hogy ne lenne irtó rossz érzésem.

de aki nem is olyan, mint én, az is tud dönteni, hogy b.asszus, itt van nekem ez a szép lány/jóképű fiú, aki imádnivaló... a legalapabb dolog, hogy megbecsülöm és megtisztelem ezzel, ha már velem van, hogy nem csorgatom a nyálam másokra.


na,ez kicsit hosszú lett. ez az én véleményem. találni találhatsz olyat, akivel jó kapcsolatban élhetsz, de ez nagyon nehéz + neked is olyannak kell lenned, mint amit elvársz, ez így fair.

2014. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!