Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes egyáltalán még hinni...

Érdemes egyáltalán még hinni a "nagy találkozásban"?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy túl romantikus típus, nő létemre ki nem állhatom a csöpögős, sablonos romantikus filmeket, mégis szeretném, ha valaki egyszer nekem is csak úgy betoppanna az életembe, mikor nem is számítok rá. Körülöttem folyamatosan látom ezeket a "nagy találkozásokat", erőlködés nélkül, spontán ismerik meg az emberek a párjukat, én meg mintha arra lennék ítélve, hogy direktbe társkeresőzve, mindenféle taktikával kelljen kitalálnom, hogy merre is kéne keresni valakit magam mellé. Ez számomra annyira kiábrándító, gépies, izzadságszagú, egyszerűen megszűnik az egész dolog varázsa. Igazából kicsit szégyenlem is, hogy míg mások könnyedén ismerkednek, addig nekem erőlködnöm kell és akkor sem biztos, hogy találok valakit, akit tényleg tudnék szeretni, nem csak úgy tenni.

Abban pedig, hogy akkor jön a szerelem, mikor nem számítok rá, már nem tudok hinni. Egyszerűen csak nem igaz, legalábbis rám biztosan nem.


2014. jan. 31. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Na jo, de vagyaid nem fognak a szadba repulni mint egy sultgalamb. Ki kellene mozdulnod, hogy eselyt teremts a nagy talalkozasnak. Szamitogep elott ulve es tarskeresokon logva, nem jon a nagy O. Sipirc ki az eletbe! :)
2014. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm már közel a 30-hoz úgy találta meg párját (mert ő is kezdte feladni), hogy egy nap azon az útvonalon ment a munkahelyére, mivel az útba eső pékségben nem volt amit szokott vinni.

Így tett egy kerülőt a másik felé. És út közben akadt össze a leendő férjével. Minden nap arra ment a férfi, csak 2 épülettel távolabb mentek el egymástól nap mint nap.


Mozdulj ki, változtass. Ha valami nem működik, akkor csinálj valamit másképp. Menj el kirándulni, nézelődni, rendezvényekre. Valaki csak észre fog venni. És ne félj nyitott lenni semmire.

2014. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a való életben keresgélve nem jön senki.
2014. jan. 31. 12:46
 4/10 anonim válasza:
ne keress...majd jön...addig élj :D és adj több embernek esélyt még ha nem is jön be annyira..."a csúnya paliknak vannak jóképű barátaik" ;)
2014. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak nekem sajnos még olyan sincs, akinek esélyt adhatnék. Nem vagyok valami kapós...
2014. jan. 31. 12:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Hinni nem kell, legfeljebb remélni, de ahhoz nyitottnak kell lenni és meg kell látni a lehetőségeket. Akkor majd egy köpcös, kopaszban megtalálod a nyúlánk, lobogó hajú, szőke herceget.
2014. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a parja az eletben. De a nagy talalkozasert tenni kell. Erdeklodni valami irant, aktiv eletet elni, baratsagosnak es nyitottnak lenni, foglalkozni a kulsonkkel es a belso harmoniankkal is. Szoval van recept a nagy talalkozas megalkotasara :)
2014. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simonsag van!!! :)
2014. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel a dologgal. Mindig valami "nagy találkozásra" vágytam, mint valami regényben, aztán többnyire ilyen társkeresős, előre megszervezett találkozós dolgokból lettek kapcsolataim :/ Tudom hogy ez magának a kapcsolatnak az értékéből nem von le, de azért mégis, olyan illúzióromboló... Pedig én se csak a gép előtt ülök, eljárok fiatalok közé, de mindig csak olyanok próbálkoznak be akiket a hátam közepére se kívánnék, nekem meg kifejezetten nem tetszik senki, nem fogott meg úgy igazán senki már régóta. Sok minden nem úgy alakul az életben, ahogy azt elképzeljük, aztán később visszagondolva meg rájövünk, hogy jobb is, hogy nem úgy alakult. ha már társkereső oldalak: pár hónapja megismerkedtem onnan valakivel, mindketten kb. csak úgy "poénból" vagyunk fent, mert nem így akarunk társat találni, de aztán végülis egy adás-vétel miatt találkoztunk. Aztán újra, meg újra, és szép lassan rájöttünk hogy mi egész jól megvagyunk együtt. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem mindenki életébe jön úgy a szerelem, mint a villámcsapás, van amikor csak lassan, fokozatosan alakul ki, és annak is megvan a maga szépsége. és lehet, hogy pont egy olyan emberrel, akiről elsőre, de még másodikra sem gondolnád, hogy meg tudnád szeretni.
2014. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__533..


Sziasztok, en is szeretnek tippeket, Hogy hol lehet ferfiakkal ismerkedni?


46 eves vagyok, szerintem jo karban vagyok, persze a husz eves lanyokkal nem lehet ilyenkor mar versenyezni, de nem is ez a cel.


Viszont a sportos eletvitelnek hala, nem vagyok elfolyva sem, es talan par evvel fiatalabbnak nezek ki.


Regebben jartam kirandulni, es tanctanfolyamra, mert ez a ket dolog nagyon erdekelt, evekig csinaltam.


Iszonyatos notobblet volt ezeken a helyeken.


Szoktam az interneten is probalkozni de nekem nem tetszik az hogy a net nem termeszetes.


Ott nem a meglatni es megszeretni van, hanem x eves y centi magas partnert keresunk es keprol meg adatlaprol probaljuk bemerni a masikat(en is).


Valahogy pont a dolog romantikaja veszik el, ez ami miatt izgalmas az egesz.


Szoval hova lehet-lehetne jarni szerinetetek ahol facer ferfiak vannak ?


Jarjak talan meccsre:)?


Szoktam neha szorakozohelyre is jarni, de nem vagyok az a tipus aki ott ismerkedik, , hozzam a konyvtar jobban illene:).


Otletek:)?

2014. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!