Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleszerettem egy általam kitalált személybe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Na, még mielőtt totál idiótának néznétek, és a zárt osztályra tanácsolnátok, kezdjük az elején. Szóval, már kiskoromtól kezdve folyamatosan találok ki történeteket, amiket, mint egy filmet, úgy látok magam előtt, majd, ha kidolgoztam a cselekményt, és elvégeztem rajta az "utolsó simításokat", félreteszem, és nekiállok egy újnak. (Az az "álmom", hogy forgatókönyvíró legyek.)Nos, már nagyon rég óta dolgozok egy történeten, aminek máig sem értem, hogy hogy a fenébe, de megtetszett az egyik karaktere. Ez így magában azt leszámítja, hogy beteges nem is lenne baj, viszont, mióta megtörtént a "gyalázatos esemény", egyszerűen nem tudok tovább haladni a történtében, és folyamatosan csak az ő "történet szálát" gyúrom, amiből már lassan magában egy egész trilógia lesz... Ez persze elvonja az energiám arról, hogy másokkal foglalkozzak. Persze most mindenkinek bizonyára beugrott, hogy akkor miért nem foglalkozok csak az "imádott szereplőmékkel", és hagyom a francba az eredeti terveimet, de ezzel az a baj, hogy ki kéne dobni az ablakon hosszú hónapok munkáját, ami egyilyen "hülyeség" miatt rendkívül értelmetlen... A másik probléma az, hogy az eredetileg akció-vígjátéknak szánt film már lassan egy "nyalakodós romantikus-vígjáték" szintjére jut, (amit persze nem ítélek el, csak nem ez a célom) mivel a tervezett "csókjelenetek" száma már most megtriplázódott,és nem kell nagy IQ, ahhoz, hogy kitaláld ki bennük az egyik érintett... Na, azt hiszem ennyi lenne "dióhéjban" a problémám, ami pedig a kategória választást illeti, azt sajnos lehet, hogy elszúrtam, de ilyen idióta problémám csak nekem lehet, így fingom sincsen, hogy hova süllyesszem, ezt az elmebeteg nyavajgást... Szóval, mitévő legyek? Hogy tudnék tovább lépni, vagy csinálni valamit, hogy ne csak ő járjon a fejembe?

Előre is köszönöm a válaszokat, és megy a zöld kezecske! :)



2014. nov. 2. 16:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jah, 15/L, ez kimaradt :D
2014. nov. 2. 16:57
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ennek a zakkant szerelemnek is van egy nagy előnye:akkor van vége,amikor akarod.
2014. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tedd a magadévá!
2014. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
ismerj meg egy igazi fiút, ha szerelmes leszel másra úgysem tudsz gondolni.
2014. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Végezd ki a karaktert a filmedben. Épp mentsen meg egy drogbáró kezei alól, de végül sikertelenül, és lelövik.
2014. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
nézd meg a Ruby Sparks című filmet, az egy az egyben erről szól, csak férfi az író, nem lövöm le a poént de talán kilépni is segít a dologból :)
2014. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Találd ki hogy nem szereted.
2014. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Sok sikert a forgatókönyv írói szakmádhoz!

Remélem összejön az álmod :)

2014. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
80%
Öcsém, mintha magamról olvasnék. Vagyis majdnem, azzal a különbséggel, hogy én író szeretnék lenni, a megfogalmazás szépsége is magával ragadott, nem csak a történetek meg a szereplők. Nekem több képzeletbeli szerelmem is volt már, még mindig szeretem őket, jó kapcsolatot ápolok velük (:D), de mind lecsengtek egy idő után, én meg továbbléptem. Egyszerűen változott a személyiségem, nem láttam már azt a varázst az adott pasiban, mint mikor még kitaláltam. De amíg tartott a dolog, imádtam vele és a történetével foglalkozni. Bár az én esetemben talán nem is szerelemről volt szó, én nagyon tudtam/tudok azonosulni a szereplőimmel. És ezt imádom. Ja és még mindig szeretem a képzeletbeli pasikat, jelenleg is dolgozom egy történeten. Ha gondolod, küldhetsz privit, és beszélgethetünk. :D 17/L
2014. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 imádomazanimeket válasza:

Én is így vagyok vele,nem lesz gond,idővel megismersz valakit és az általad kitalált fiú iránt csak baráti kapcsolatot érezhetnél.Én is így vagyok vele,sok történetet írok,sok szerelmes pasival a lelkemben.Ha gondolod írhatsz priviben;)


15/L

2014. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!