Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet hogy hordjon latex leggingset? Azért szeretném mert van egy ilyen fetish-em.

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg. Beszélgess el vele. Kérdezd meg neki milyen fétisei vannak, kérd meg, hogy "járjon utána"
2014. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
gumibelső fettishh?
2014. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1: köszi, majd megpróbálom vhogy rávzetni bár nemtom, hogyan, elég visszafogott lány.


2: ha neked nem tetszik te bajod :) ízlések és pofonok.

2014. nov. 5. 22:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

kérdezd meg,beszéld meg vele,de ha nem akar akkor ne erőltesd


vagy hordj te ha annyira tetszik:D

2014. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
magamon nem. csak ha egy formás női lábon/popsin látom :D
2014. nov. 5. 23:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is vagyok és azt tettem, hogy elmentem és vettem magamnak sima feketét és hordom elég gyakran, sima fekete unisex, ha tetszik hord te is.
2014. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Márker21 válasza:
100%
Igazából nekem is van egy ilyen fetishem, hogy mindenáron egy latexgatyás csajt megdöntsek :)
2014. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A latex nem női dolog, teljesen unisex, nem csak nadrágban, hanem dresszben is. Nekem is tetszik és előszeretettel hordom, ez nem vicc, tényleg bárki kortól, nemtől, alkattól hordhat ilyent.
2015. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!