Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval van egy fiú aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval van egy fiú aki tetszik nekem (? ) Még ssem voltam szerelmes S

Figyelt kérdés

Az ő apukája és az én apukám barátok/ munkatársak A fiuval nyáron ismertük meg egymást azóta többször " összefutunk" (szeretnék menni hatosztályosba ezért járok előkészítőre és mivel őt már tavaly felvették mindig ott van és néha az az érzésem hogy direkt megvár) Azt hiszem szerelmes vagyok belé, és azt találtam ki,hogy elhívnám korcsolyázni, csak nem tudom hogy nem-e vagyunk kicsik, vagy nem is tudom nem lenne fura ha csak őt hívnám el korizni mást nem? (ő 13F,én 12L)

Kicsi jelekkel szeretném neki ezt megmondani, de úgy szemtől szembe nem merném

Ő egy vissza húzódó, szerintem helyes fiú, és azt szeretném kérdezni ,hogy ebbő szerintetek lesz-e valami,és ha igen én hogyan tudnék kezdeményezni ??



2014. okt. 19. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Beszélgess vele először, kérdezed meg, hogy szeret-e azt-azt csinálni, és térj rá, hogy elmenne-e veled korcsolyázni. Ott már úgyis fogod tudni, hogy ő is érez valamit irántad, vagy nem.
2014. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
De inkább az a biztos, ha magadtól próbálod, és nem hallgatsz ránk :) Merd bevállalni az elképzeléseidet.
2014. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat, ment a zöld mancs ;)

Várok még válaszokat :)

2014. okt. 19. 21:42
 4/10 A kérdező kommentje:
A kérdésem még az lenne, hogy a fiú nem-e csak azért viselkedik velem így ahogy most mert a szüleink ismerik egymást ?
2014. okt. 20. 14:43
 5/10 anonim válasza:
53%
nem feltétlenül azért.. most a szüleid hiába vannak jóba, attol neki még nem lenne muszáj téged megvárnia.:D szoktatok beszélni mondjuk telefonon, sms-ben, face-n.? tudom..mindeki azt mondja, h az nem lényeg, de hidd el..ha tetszesz neki akkor rádír meg felhív stb. ha nem akkor nem igazán érdeklődik. es így van sajnos.. tudom milyen 12 évesen szerelmes lenni. szurkolok neked.:)
2014. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a megértést és a választ is :)

Telefon száma sajna még nincs meg, de facebookon szoktunk néha beszélgetni (hogy te se maradj ki a sorból neked is ment a zöld mancs ;) !)

2014. okt. 20. 16:09
 7/10 anonim válasza:
48%
Előszőr is próbálj róla infókat szerezni , utána beszégess vele egy idő után jó barátok lesztek utána pedig már jön ami jönni fog ha igazán szeret...
2014. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ;)
2014. nov. 1. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez aranyos. Lányként nem hiszem hogy neked kellene kezdeményezni. Utalgatni például, hogy nagyon szeretnél korizni. De nem túl feltünően. Ha érez valamit a sok utalás után lépni fog. De! Ne te kezdményezz! Hajrá!:)
2014. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké :)
2014. nov. 2. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!