Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek hogy könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek hogy könnyebb legyen? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy átlagos 17 éves srác vagyok, akit a városában elég sokan ismernek és szeretnek is, nem tudok olyan embert mondani aki utálna, közvetlen vagyok, bárkivel megtalálom a közös nevezőt.


Körülbelül 1 évre nyúlik lassan vissza ez az egész mikor kezdődött, sosem volt problémám a lányokkal és a szex-xel, mindig ugy ment ahogy annak mennie kell, imádom a nőket!! Azonban belépett az életembe egy srác, aki ugyan fiatalabb nálam, külsőre és belsőre egyaránt olyan szinten megfogott, hogy többet érzek mint barátság.

Elég régóta ismerjük egymást, az utóbbi 1 évben elég sok időt töltöttünk együtt, sokat buliztunk, csajoztunk együtt és csináltunk egyéb közös programokat, jó barátság alakult ki köztünk, a szüleink is ismerik egymást.

A probléma itt kezdődik.. szeretem, megszakad a szívem ha mással látom, a haja, az illata, a szeme, a járása, ahogy eszik ahogy iszik, minden szokása, MINDEN AMI Ő, szeretem..


Úgy érzem ha ez tovább folytatódik teljesen be fogok golyózni.



Biztosan tudom hogy vonzódom a srácokhoz is, biszexuális vagyok.


Kérlek adjatok tanácsot hova tegyem ezt az egészet, mert tele vagyok kételyekkel, elmondjam neki? ha igen, hogyan?



Normális válaszokat kérek, előre köszönöm.



2014. nov. 3. 13:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ez nagyon emberfüggő, de nagyon, te ismered, te tudod h mit reagálna rá, ha elmondod lehet h megérti, lehet h nem. de ha nem modndo el al

kkor nem tudod h mit hagynál ki. nekem is volt ilyen, én elmondtam a kiszemeltemnek aki sztem bisex vagy meleg es megjátsz a heterot, de a vége az lett h kb 2 hónapja egymáshoz sem szólunk :/ nagyon összetett ez az égesz de bárhogyan döntesz jól fogszz dönteni

2014. nov. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!