Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Olyanoktól kérdezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Olyanoktól kérdezem akinek a barátnője nincs már itt. Angyal lett, és föntről vigyáz rátok. Hogyan vagy mit csinálsz, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
Írd oda mikor történt,most hány éves vagy.
2011. júl. 5. 00:15
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Már régóta az akarok lenni,de szeretem anyumat,tudom h nagyon fájna neki,ezért inkább harcolok,szenvedek,keresem a kiutat.De lehetőleg olyanok írjanak akik hasonló helyzetben vannak,egyéb válaszra nem vagyok kíváncsi.
2011. júl. 5. 00:32
 2/23 anonim ***** válasza:
47%

1.vagyok...

miért akarsz angyal lenni?

mindneből van kiút ! hidd el!

ha valami van irj...ha csak annyi kell h. valaki meghallgasson..nyugodtanirhatsz:)

ne csinálj butaságot!:)

2011. júl. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Kitartás pajti! Közhely, de az idő segíteni fog. Öngyilkos meg ne legyél, az nem megoldás semmire .
2011. júl. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem angyal akarok lenni hanem szívem szerint azt csinálnám amit írtál...Nem kell engem meghallgatni,olyant keresek aki több éve ilyen helyzetben volt és kitudott jönni belőle.
2011. júl. 5. 00:57
 5/23 anonim ***** válasza:
50%
Ha valóban szeretnél ebből a helyzetből kijutni javaslom kérj segítséget. Keress fel egy pszichológust, aki segíteni fog abban, hogy a gyászt feldolgozd.
2011. júl. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
Ma tízmillió-szoros nap van, ilyenkor pozitívan kell gondolkodni, mert meglátszik az eredmény ;)
2011. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Miből gondolod,hogy a 4dik pszihológus tud segíteni? Ennyire nehéz a magyar nyelv? Kértem,hogy csak olyanok írjanak akikkel történt ilyen...
2011. júl. 5. 01:05
 8/23 anonim ***** válasza:
12%

Szegény!Öngyilkosságot ne csinálj!Annak ő sem örülne,ő az őrangyalod szerintem.Majd ő megmutatja a kiutat!Keménynek kell lenni!Soha ne add fel a harcot!

Amúgy megkérdezhetem mi történt vele?Vagy inkább ne?

2011. júl. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%
Már bocsánat, de nem említetted hogy már 4 pszichológust felkerestél. Amúgy a gyászmunka feldolgozása egy hosszabb folyamat nem rögvest azonnal történik.
2011. júl. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9%

Mondjuk nem akarlak még pluszban csesztetni kérdező,de azért egy két dolgot leírhatnál!Hogy mióta nincs veled és ilyenek!Mert ahogy az egyik hozzászóló írta,ezért ennek idő kell hogy enyhüljön!Bár én csak a nagypapám halálából tudok ki indulni,aki nagyon közel állt hozzám.Nekem fél kellett hogy normálisan tudjak,viszonylag normálisan tudjak élni!

Ez embere válogatja szerintem,valakinek nehezebb valakinek könnyebb,már amennyire egy halált könnyü fel dolgozni....

2011. júl. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!