Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki kb 7 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erik2.3 kérdése:

Van egy lány aki kb 7 évvel idősebb nálam. Nem akar engem pasinak mondván túl fiatal vagyok hozzá de egy biztos forrásból tudom hogy kellek neki. mi legyen?

Figyelt kérdés

két módszert hallotam az egyik ha ajándékot remélve behunyja a szemét és megcsókolom vagy ha hagom puhulni

meik jobb


utó irat: az első barátnőm halála óta ő az első nő aki tetszik (6 éve halt meg)



2014. nov. 3. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Udvarolj neki és bizonyítsd be, hogy komolyan gondolod a dolgot és ő álmaid nője..egy idő után nem fog foglalkozni a korkülönbséggel, ha látja, hogy tényleg akarod őt. Egy idősebb nőnek is lehet kevés önbizalma..vagy gondolhatja azt, hogy csak szexelni akarsz..szóval én azt mondom, hogy próbálkozz, hátha meggondolja magát..:) sok sikert..:)
2014. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm de nagyon sokat kell bepótolnom még(PL: randin mit illik és mit nem meg hogy mi számit annak) ha valakinek még van egy két segítőkész ötlete szivesen fogadom köszönöm ( a lányt nem láttam kb 1 hete az jó?)

:) :) :) ???????????

2014. nov. 10. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!