Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogyan közelednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan közelednétek egy ilyen lányhoz?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg, de megőrülök érte.

Először is: gyönyörű. De tényleg. Hatalmas szemei vannak, gyönyörű az arca, nagyon hosszú barna haja van. Az alakja nagyon jó, és iszonyatosan szexi tud lenni, főleg, amikor feltűnően öltözik fel, és felvesz egy miniszoknyát egy térdzoknival, akkor legszívesebben....

Mindegy. Bírom, ahogy öltözködik általában. Mindig bakancsokban vagy tornacsukákban jár, meg bőrdzsekikben, de ha kell, akkor gyönyörűre és nőiesre megtudja csinálni magát, úgy, hogy mindenki ámul, mennyire szép, mint valami bálkirálynő.

A lényeg a belső: nagyon okos és érdeklődő. A legtöbb dolog érdekli, és rengeteg témában otthon van. Az osztálytársai szerint a legtöbb idegen nyelvi feleletet improvizálja, imádja az idegen nyelveket tanulni, beszélni, minden. Egy kicsit züllött életmódot él, de nem érdekel, amíg ennyire érdekes személyiség. Szokott füvezni, és már nem is szűz, de ez sem érdekel. Ezek, és a cigizés talán a rossz benne, de még azt is írtó vonzóan szívja.

Hihetetlen kisugárzása van, és tényleg meglepően sokat tud a világról, az emberekről. Most végzős, én is. Jókat szoktam vele beszélgetni, de hogy lehetne több? Szerintetek?

18F


2014. nov. 3. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lapáttal
2014. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A lábadon?
2014. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elárul magáról néha furcsa dolgokat, szenvedélyesen szereti a történelmes és a paranormális dolgokat, ezen kívül nagyon jól bánik a kamerával, gyönyörű képeket csinál, de magát nem hagyja lefotózni. Szereti az állatokat.

Kicsit néha forrófejű és hirtelen haragú, főleg ha a testvéréről van szó (az most mindegy mi van vele, de csak ő áll mellette). Meg egyszer azért akart megtépni egy csajt, meg kövérnek nevezte őt (még husosnak sem nevezném..)

2014. nov. 3. 19:58
 4/12 anonim ***** válasza:
paranormális dolgok nem is léteznek csak van olyan dologo amitől egyesek beszarnak mert még nem tapasztaltak olyat
2014. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát, az esélytelenek nyugalmával. Igazából méltónak érezném magamat hozzá, mert én is nagyon jó fej vagyok. :D De a kinézetem elriasztaná.

Ismerek egy hasonló lányt, csak ő fiatalabb és nem füvezik...

2014. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom, a füvezés elítélendő. Én is ezt tettem, amikor megtudtam róla, de aztán megismertem. Azt mondta, hogy euforikus érzés tör rá, ha beszív, és hirtelen "mindent komplexen kezd el látni".
2014. nov. 3. 20:08
 7/12 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Valószínűleg van egy huszonéves bika szexpartnere.

2014. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként tapasztalataim szerint az ilyen lányoknak nagyon különös az ízlése. Akikkel összejönnek, azok legtöbbször nagyon extrovertált, különc de nem is kifejezetten helyes emberek. Külső szemlélőként akár fel is merülhet benned a kérdés, hogy "akkor miért nem én", de azok a fiúcskák tudhatnak valamit, amit mi nem. :D
2014. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha erotikus érzelmek törnek rá akkor inkább csináljon gyerreket!
2014. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek túl hosszú kapcsolatai, maximum ilyen pár hónaposak. Akivel legutóbb együtt volt, az raszta volt, gyöngyökkel a hajában :D
2014. nov. 3. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!