Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire közelednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire közelednétek egy 180 centis lányhoz?

Figyelt kérdés

Én azt tapasztalom, hogy a nálam alacsonyabb pasik nem nagyon mernek odajönni hozzám. Viszont nagyon sok magas pasi (180 felett) az alacsonyabb lányokat részesíti előnyben. :/

Ti hogy vagytok ezzel?


(Amúgy a 180 centimet ne úgy képzeljétek el, hogy nagydarab vagyok :D inkább sovány és formás)


2011. aug. 17. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%

AMD Athlon(tm) X2 Dual-Core QL-64 @2100 MHz

ATI Mobility Radeon HD 4500 Series ~512 MB

2011. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
MiFasz?oO
2011. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hát tény, h a pasik többségénél az az egyik "alapelv" h a csaj alacsonyabb legyen....persze vannak kivételek...
2011. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Athlon egy nagy szar(!) ne vegyél olyat...inkább 2 magos Phenomot xD
2011. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A magasság csak egy számadat a rengeteg közül, és a számadatok is csak egy kicsiny részét képezik a teljes embernek. Szerintem elég értelmetlen kérdés, ami tele van általánosításokkal.. ha tetszik egy lány, oda megyek hozzá akkor is ha egy fejjel magasabb nálam.. Ha neki nem gáz,nekem még úgy se.
2011. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, de amelyik pasi nálam magasabb, az is inkább egy 170 centi körüli csajjal kezdene, nem velem :S
2011. aug. 17. 17:19
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha szép vagy és jóarc akkor mind1. Ígyis 3 centivel alacsonyabb vagy nálam.:P
2011. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne egy 180centis lány ,de én sem közelednék hozzá mert a lányok mániája, hogy csak náluk magasabb pasi kell nekik, így gondolom kapásból elutasítanál meg a többi magas lány is. én is 180cm vagyok.A soványság nagyobb probléma hidd el, azt szeretem ha van mit fogni.

21f

2011. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát rajtam van mit fogni, nagyon sokan irigykednek az alakomra, mert a magasságomból adódóan elég karcsú vagyok és a mellem is olyan mintha mű lenne, pedig nem...

De ezt az alakot akkor is elcserélném egy rosszabbra, ha alacsonyabb lehetnék :(

2011. aug. 17. 17:23
 10/17 anonim ***** válasza:

Imádnálak szerintem, 193cm magas vagyok, és összetenném a két kezemet ha ilyen magas barátnőm lenne. Szóval szerintem ne pánikolj, elég sokan vagyunk magas férfiak.


26/f

2011. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!