Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik vannak olyan szerencsések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik vannak olyan szerencsések, hogy találnak párt, miért nem vigyáznak rá?

Figyelt kérdés
Miért rontják el a kapcsolatot hülyeségekkel? Miért nem becsülik meg, hogy van valakijük?
2014. nov. 3. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
na ezt én sem értem....
2014. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem képesek ép ésszel felfogni, milyen óriási kincs manapság egy kapcsolat, legyen szó családi, baráti, vagy szerelmi kapcsolatról. Mit sem ér az élet, ha ezek hiányoznak az életünkből. 20/F
2014. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vigyázok rá, nyugodjál meg. :)
2014. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 pontos kérdés, köszi, hogy feltetted:).
2014. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy rossz tulajdonság de minden emberben megvan. Ami már a tiéd, ami már normális az nem olyan nagy dolog. Egy nyomorban élő gyerek joggal kérdezhetné,h te miért nem becsülöd meg azt,h van mit enned, van hol aludnod, tanulhatsz. Nem igazán becsülöd meg hiszen ez a normális. Egy gazdag gyerek nem becsüli meg annyira a nyaralást mint egy szegényebb és így tovább.

És ez igaz a kapcsolatokra is.


18/L

2014. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!