Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van kiteljesedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van kiteljesedni az életben, ha örökké egyedül van az ember?

Figyelt kérdés
Nem valami nagy vigasz, hogy az ember ezt meg azt elérte, ha minden este egyedül kell elaludnia és folyamatosan magányos.
2014. nov. 3. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Az jobb ha semmit se értél el és úgy vagy egyedül?
2014. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Ebben az eletben nemkaptal esejt a teljes es boldog eletre,Majd a kovetkezoben...
2014. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

"Egyedül jöttünk, egyedül megyünk" - egy meglepően költői kukás


Ha te azt hiszed, hogy csak egy másik ember mellett tudsz kiteljesedni, akkor örökre fél ember maradsz, ezt garantálom. Mi lesz, ha ő meghal, vagy egy baleset következtében zöldség lesz belőle? Ezért van olyan sok boldogtalan egyedül élő öreg. Elhitették magukkal, hogy ők csak úgy lehetnek egy egész, ha XY illető mellett élnek és puff, XY elment, vagy meghalt és máris kész a depi, ez öntsük nyakon azzal, hogy már dolgozni se tudnak, így kapunk egy szomorú öreget, aki egész nap egyedül van a saját gondolataival.

2014. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Ez jó kérdés,hogy melyik a jobb.

Én is egyedül vagyok,de valami hajt,hogy ne hagyjam abba és folyamatosan fejlődök,alkotok.:)

Nem tudom minek,mert senki nincs akinek megmutassam,de nekem örömet okoz.:)

Annyit meg megér.Ne add fel!

Ha belűl jól érzed magad akkor az kisugárzik és az ellenkező nem is észreveszi.

2014. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
én nem vagyok egyedül, itt van velem a számítógépem.
2014. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gondolt azt, hogy ez egy rossz álom amiben élsz.

Nagyon régen játszottam még a sims 1-el.


akkor olyanon is gondolkodtam, hogy mivan ha van egy istenféleség aki egy bolygónyi embert irányít úgy.


Néha van akikre nincs ideje, van akik az utcára kerülnek, van akiknek házat épít meg pénzt ad, van kaiknek gyereket meg párt, meg ilyenek

2014. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél érte, hogy ne legyél egyedül.
2014. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 Mit csinálsz pontosan?
2014. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Munkamániássá váltam, így teljesen érdektelen számomra az, hogy van-e párom vagy sem. Kapcsolati szinten nem érdekel a másik.

"Gondoljatok az emberi erőre:nem születtetek tengni, mint az állat, hanem tudni és haladni előre!" (Dante)

2014. nov. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!