Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a páromnak születés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy november 17.én van párom születésnapja,és nem tudom mit vegyek neki.

Ismerem és tudom is hogy mi kell neki,csak azt karácsonyra tervezem,más meg nem jut eszembe.

Nekünk az ünnepek kicsit sűrűek,mivel most a párom születésnapja utána december.15 évfordulóra fénykép albumot csináltatok) és utána még a karácsony.

Karácsonyra meg van az ajándék amire szüksége van,de születésnapjára nem tudom mit készítsek vegyek neki

kérlek segítsetek!

(normális válaszokat kérnék!)



2014. nov. 4. 06:44
 1/5 A kérdező kommentje:
és ő F/23
2014. nov. 4. 06:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Pénzed nincs?

Ezért akarod magad meg csinálni?

Ha van pénzed rá:

parfüm pasik is használnak ilyet pl bátyám

felsőt olyan méretben amilyen jó rá nézd meg S-es M-es L-es -t hord-e

Vegyél neki olyan alkoholt amit szeret Wisky-t Pálinkát jó minőségű bort vagy ilyesmit.

Ha nincs pénzed akkor meg csinálj házi készítésű tortát amit te magad csinálsz neki és örülni fog hogy te magad ilyennel lepted meg őt. :) én mikor ilyet csináltam örült az exem.

vagy pedig csinálj neki ( köss neki sálat,zoknit) ezt is te csinálod és örülni fog neki hogy te magad készítetted és szivesen hordja majd mert te jutsz eszébe róla.

Hm mit lehet házilag készíteni hm hát nézd meg a neten hogy házilag mit lehet csinálni és készíts neki olyat.

Hát ennyi jutott eszembe hirtelen remélem segítettem.

Én anno felsőt vettem a pasimnak, tortát csináltam, vagy vettem neki parfümőt.

2014. nov. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ajándékozás terén nem szeretem a sablon tömegcuccokat (bögre, párna a közös fotónkkal, plüssök stb.) és szerintem a fiúk, férfiak sem nagyon jönnek lázba az ilyen kis hülyeségek iránt. Ha tényleg van, amit tudod, hogy nagyon szeretne, az jó.

Szóval én inkább a közös élmények ajándékozására szavazok. Pl. egy koncert, amit szeret vagy valamilyen sportesemény, esetleg közösen elmehettek kipróbálni valami új dolgot vagy helyet. De a legköltséghatékonyabb módszer, ha otthon készítesz neki valami finom vacsorát és utána készülsz egy kis meglepetéssel: szex. Csak legyen valami kis extra benne, valami új, ne a szokásos dolgok. Mondjuk egy új szexi fehérnemű, valami kis szerepjáték vagy hasonlók. :) Szerintem ezzel nem igen tudsz mellélőni és mindig beválik. :D

20/L

2014. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm segítségeteket!
2014. nov. 7. 06:09
 5/5 anonim válasza:
Szerintem vegyél neki virágot, mert a párod, ő nagyon szeret téged, és elfogja fogadni amit adtál neki :)
2014. nov. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!