Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi pénzt kínál fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi pénzt kínál fel egy lánynak azért, hogy csókolózzon vele, mert fogszabályzója van a lánynak, és az izgatja az illetőt, az törvénybe ütközik?

Figyelt kérdés
Bűncselekményt követ el az illető, vagy ez csak egy olyan ajánlat, mintha azt mondaná, hogy "de jó mobilod van, megveszem ha eladó"?

2014. nov. 4. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel szexuális kielégülésre irányul, eléggé nem a telefonos kategóriába tartozik...
2014. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom... ha szexről lenne szó, akkor egyértelmű lenne, de a csókolózás az nem szexuális kielégülés, ezért bizonytalankodom, és kérdezem a dolgot...
2014. nov. 4. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:

"az izgatja az illetőt"

Ez egyértelmű szexuális indíttatás...

2014. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az. Hogy valakit izgat valami, az nem feltétlenül szexuális izgalmat jelent, már csak ezért sem.


Én szívesen csókolóznék fogszabályzós lánnyal, és miért ne adnám meg neki, amire ő vágyik, ha ő megadja nekem, amire én. Szerintem ez csak arra a két emberre tartozik, akik közt ilyesmi történik, és ha nekik nincs ezzel gondjuk, akkor másnak sem lehet. De ha neked gondod van ezzel, mondj nemet, és kész!

2014. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!