Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire érdekel az, hogy a kiszemelt lánynak, esetleg a barátnőtök családjának milyen kocsija van?

Figyelt kérdés
És az, hogy van-e jogosítványa? Előny vagy mindegy nektek? Ha egy "rossz" kocsival látnátok a barátnőtöket, mit gondolnátok?
2010. jan. 27. 00:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
72%
Hát én csak BKV-val közlekedő lányokkal jövök össze :D
2010. jan. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
én 24 éves trabanttal közlekedek.. de szerintem a páromat nem érdekli.
2010. jan. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon megelégszik egy Trabanttal, akkor tőlem sem a csodát várja. Tudja, hogy ami van, amögött komoly munka áll. Szerintem pont, hogy pozitívum. Persze nem játszik különösebb szerepet a párválasztásban, senki sem tehet róla, hogy hova született.
2010. jan. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem érdekel, de még az sem, ha nincsen se kocsija, se jogosítványa. 34 éves vagyok, diplomás, magas pozícóban, jól keresek, van jogosítványom, de hosszú ideig autót sem használtam, mert kerékpárral illetve busszal be tudtam menni a munkahelyre. Most is csak azért tartok autót, mert a jelenlegi munkahelyemet nem tudom másként megközelíteni.


Amúgy el vagyok képedve, hogy vannak emberek, akiknek az autó, sőt annak márkája és állapota(!) létfontosságú kérdés mások megítélésekor. A rendes, értelmes, művelt, tiszta szívű, hűséges nő olyan ritka, mint a fehér holló, különösen, ha emellett még ki is néz valahogy és ad is magára. És még az autója is érdekeljen??? :O

2010. jan. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%
igen, sajnos vannak. bár a lányokat jobban érdekli a fiúk autója gondolom.
2010. jan. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
100%
A jogsi előny, mert legalább lenne aki részegen hazafuvaroz. A kocsi meg? Hát guruljon és motor hajtsa.:D
2010. jan. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
69%
Mivel nincs autóm, direkt olyan lányt keresek, akinek szintén nincs autója. Rosszul érezném magam vele, foylton azt látni, hogy neki jobban megy...
2010. jan. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
volt nőm ladával jött hozzám/1200/,a csaj 1 bombázó volt.nemhogy basztattak haverok,még dícsérték h elvezet 1 ladát,és rugja is neki.nem a látszólagos dolgok a gázak,hanem az ami benne van és rossz tulajdonság.
2010. jan. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

A férfiakat kevésbé izgatja, hogy a kiszemelt lánynak vagy családjának, milyen autója van és van-e eggyáltalán.

Viszont fordított esetben a csajok már válogatósabbak.

tisztelet a kivételnek.

2010. jan. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
őszintén:azért nem árt hogy egy párkapcsolatban ami komoly legyen valakinek egy jogsija,mert azért az egész család ne akarjon a villamoson gubbasztani:)
2010. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!