Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változik az ember ízlése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változik az ember ízlése élete során?

Figyelt kérdés
25 vagyok, és jelenleg szinte kizárólag 18-25 éves lányok tetszenek. Nem azt mondom, van egy-egy idősebb is aki bejön, de az évek számával exponenciálisan csökken ezeknek az aránya. Ez később is így lesz, vagy az ember az idősebbekhez kezd vonzódni, ahogy maga is idősödik?
2014. nov. 5. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. 2 éves korom óta a rózsaszín póni az egyetlen mentsváram ha letolnak a szüleim....
2014. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mikor első éves voltam egyetemen bejöttek az elsőévesek, most gyereknek tűnnek. De mindenki más valakinek 50 éves korában is csak a 20 évesek jönnek be:D
2014. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy valtozik.
2014. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én gyerekként utáltam a lecsót, ma az az egyik kedvenc ételem.:)


Általában inkább a korkülönbség szokott megmaradni, tehát ha most a 18-25 évesek jönnek be, akkor 35 évesen a 28-35-ös korosztály fog bejönni.


De van kivétel, van akinek 15 és 40 évesen is a 20 éves csajok tetszenek.:)

2014. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez teljesen egyéni dolog. van akinek sokat változik ízlése(kaja, öltözködés, zene, párkapcsolat), van akinél kevesebbet. Általában azért a legtöbb ember a hozzájuk hasonló korúakkal jön ki legjobban. Szexuálisan egy huszonéves lány bíztos, hogy egy idősebbnek is bejön de ha van egy évtizedek óta tartó párkapcsolata akkor valószínűleg nem fogja azt kidobni egy fiatal csaj miatt. Presze van ellenpélda bőven.
2014. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hajaj:D

A velem egykorú nők 5-10 évvel ezelőtt csak a jóképű, izmos, nagyfarkú pasikkal álltak szóba, ma már inkább azt nézik, hogy milyen az egzisztenciája, mert már lassan illene szülni.

2014. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!